Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Filmy które chcę zobaczyć - lata 80-te
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 4:29 pm    Temat postu: Filmy które chcę zobaczyć - lata 80-te Odpowiedz z cytatem

Kiedyś pisałem że zaległości w pokazywaniu filmów są duże (zwłaszcza z tych lat), ale nie myślałem że aż takie... 1989 - Dzień dobry i do widzenia, Gdańsk 39, Głuchy telefon, Jeniec Europy, Kanclerz, Kawalerki (cykl), Mefisto walc, Oko cyklonu, Paziowie, Powroty, Powrót wabiszczura, Qui vivra verra... Kto przeżyje zobaczy, Reduty września, Ring, Sceny nocne, Stan posiadania, Szklany dom, Szlachetna krew, światło odbite, Tramwajada, Virtuti, Boj o Kosovu (JUG), Tryumf ducha (USA), Wojna i pamięć (USA), Powrót Arsena Lupin (FRA) 1988 - Akwen Eldorado, Alchemik, Banda Rudego Pająka, Bład w rachunku, Chichot Pana Boga, Crimen, Generał Berling, Koniec, Koniec świata, Król komputerów, Królewskie sny, Krótki film o miłości, łabędzi śpiew, Mecz, Mistrz i Małgorzata, Pamięć i legenda, Penelopy, Pogranicze w ogniu, Pole niczyje, Rodzina Kanderów, Romeo i Julia z Saskiej Kępy, Rzeczpospolitej dni pierwsze, Serenite, Skrzypce Rotszylda, Teatrum wiele tu może uczynić, Trudna wiosna, Warszawskie gołębie, Gdzieśkolwiek jest, jeśliś jest, Z soboty na poniedziałek, Złodziej, Przyjaciel na niepogodę (CZE), Pozostaniemy wierni (koprodukcja demoludów), Biesy, Przed sklepem jubilera (WłO, KAN) 1987 - Ballada o Januszku, Brawo mistrzu, Cienie, Dondula, Dorastanie, Harnasie, Jedenaste przykazanie, Ludożerca, Mr Tański, Opowiadanie wariackie, Polska historia kina, Pusta klatka, Sala nr 6, Sami dla siebie, śmieciarz, Trzy kroki od miłości, Ucieczka z miejsc ukochanych, W klatce, Wielkie oczy, Zad wielkiego wieloryba, Zdaniem obrony (cykl), Zero życia, Wyrównanie rachunku, Vera - der schwere Weg der Ekkenntnis (NRD) 1986 - A żyć trzeba dalej, Blisko, coraz bliżej, Boczny tor, Bohater roku, Budniokowie i inni, Cudowne dziecko, Druga strona słońca, Dwie wigilie, Kalejdoskop, Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów, Kolega Pana Boga, Kronika wypadków (cykl), Kryptonim Turyści, Lucyna, Magma, Maratończyk, Maskarada, Nikt nie jest winien, Ojcowizna, Ostatni dzwonek, Pies na środku drogi, Pięć kobiet na tle morza, Poczekaj błyśnie, Pogrzeb lwa, Pokój dziecinny, Słońce w gałęziach, Tango z kaszlem, Trio, Wcześnie urodzony, Zakaz wyjazdu, Piraci (FRA), Kołysanka 1985 - Anna, Bariery, Czarny kot, Diabeł, Dom Sary, Głód, Greta, Jezioro Bodeńskie, Kacperek, Klatka, Kochankowie mojej mamy, Kronika wypadków - Przez dotyk, Kronika wypadków miłosnych, Kwestia wyboru, Labirynt, Lubię nietoperze, Lustro, Na wolność, Nie bój się, Obcy w domu, Ognisty anioł, Pan W., Pewnego letniego dnia, Porwanie, Potrzask, Problemat profesora Czelawy, Rajska jabłoń, Republika Ostrowska, Rośliny trujące, Siódme niebo, SpowiedĽ dziecięcia wieku, Stanisław i Anna, Tate, Tumor Witkacego, Urwisy z Doliny Młynów, W cieniu nienawiści, Zielone kasztany, żaglowiec, żuraw i czapla, Gorzkie żniwa (RFN), Młodzi ludzie w mieście (NRD), Cień paproci (CZE), Wojna i miłość (USA), Zastihla me noc (CZE) 1984 - 1944 (cykl), Alabama, Bez końa, Ceremonia pogrzebowa, Dokąd człowieku, Hania, Idol, Jajo, Jak się pozbyć czarnego kota, JeĽdziec na siwym koniu, Kwiat paproci, O-bi O-ba koniec cywilizacji, Pan na żuławach, Panny, Powinowactwo, Przyspieszenie, Remis, Rok spokojnego słońca, Rozalka olaboga, Trapez, Trzy młyny, Zabicie ciotki, Zamiana. 1983 - 6 milionów sekund, Bardzo spokojna wieś, Co dzień bliżej nieba, Fachowiec, Incydent na pustyni, Jedno z dwojga, Mars i Wenus w szóstce, Mgła, Na krawędzi nocy, Nie było słońca tej wiosny, Ostrze na ostrze, Psychoterapia, Stan wewnętrzny, Szkoda twoich łez, ślady wilczych zębów, śledztwo porucznika Tomaszka, święto księżyca, Thais, Tragarz puchu, Ufo, Ziarno fotografii, żywot człowieka zniemczonego, Ratunek dla miasta (BUł), Pobyt (NRD), Miłość w Niemczech (RFN) 1982 - 3+ jedna, Blisko coraz bliżej, Bluszcz, Coś się kończy, Franek i Bućko, Gry i zabawy, Gwiezdny pył, Jest mi lekko. Karczma na bagnach, Kilka dni na ziemi niczyjej, Kołowaty, Młodzik, Mózg, Noc poślubna w biały dzień, Orinoko, Pajęczyna, Popielec, Prawo jest prawem, Promień, Przygrywka, Sen o Wiktorii, Smak czekolady, Ten który przyszedł, Wigilia 81, Wyłap, Zamach stanu (serial), Zmartwychwstanie Jana Wióro, życie Kamila Kuranta, Mur, Hotel Polanów i jego goście (NRD) 1981 - Amnestia, Białe tango, Biuletyn specjalny czyli Fik-Mik, Blizny, Chłopiec, Cień, Debiutantka, Errata czyli sceny pokutne w nowych osiedlach, Fantazja Dur-moll, Gdzie szukać szczęścia, Hamadria, Książę, Kto ty jesteś, Murmurando, Na śniegu, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Odpuść nam nasze winy, Podwójne calypso, Pogotowie przyjedzie, Przyjaciele, Przypadki Piotra S., Rdza, Stacja, ślepy bokser, Uczennica, W wannie, Yokohama, Zabijanie koni, Zderzenie, Der ugebetene Gast (NRD), Enklawa (NRD) 1980 - Bajki na dobranoc, Bardzo starzy oboje, Błękitna strzała, Constans, Droga, Gdy nad Anna gorzało niebo, Głosy, Grzechy dzieciństwa, Jeden dzień z mistrzem, Kłusownik, Kontrakt, Królowa Bona, Kto za?, Lęk przestrzeni, Misja, Nasze podwórko, Panienki, Powstanie Listopadowe, Przed maturą, Tylko tyle, Zajęcia dydaktyczne, Archiv des Todes (NRD), Młyn Lewina (NRD), Sherlock Holmes i doktor Watson
Franczak1963

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W innym temacie polecamy filmy z lat 80 które polecamy jako najlepsze, a tutaj chciałbym byśmy wypisali te, które chcemy zobaczyć. KP ostatnio zwraca uwagę na prośby widzów (dziękuję jeszcze raz za Sołdatów) więc myślę, że niedługo te filmy i seriale, które wypiszemy, też ujrzą światło dzienne Very Happy Oczywiście chciałbym wszystkie filmy z listy powyżej (prawie), ale szczególnie moje życzeniowe TOP 21 to: 1. Warszawskie gołębie 2. Generał Berling 3. O-bi O-ba koniec cywilizacji 4. Kto ty jesteś 5. Gdy nad Anna gorzało niebo 6. Oko cyklonu 7. Zakaz wyjazdu 8. Kwestia wyboru 9. Pobyt 10. Rzeczpospolitej dni pierwsze 11. Klatka 12. Zielone kasztany 13. 1944 14. Mr Tański 15. Problemat profesora Czelawy 16. Pan na żuławach 17. Popielec 18. Smak czekolady 19. Amnestia 20. Głód 21. Rdza
Cfeter

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja podam swoich faworytów.Niech inni też piszą-zobaczymy co sę będzie przewijało najczęściej. 1.Powrót wabiszczura 2.Prywatne niebo 3.Opowiadanie wariackie 4.Pogrzeb lwa 5.Tate 6.Pies na środku drogi 7.Skrzypce Rotszylda 8.Powroty 9.Jajo 10.Potrzask
Daga

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, tego może wyjść dość dużo... Spróbuję to zebrać tak jak Franczak w pierwszym poście. 1980 - Misja, Dzień Wisły 1981 - Wierne blizny, Dreszcze, Bołdyn, Okolice spokojnego morza 1982 - Popielec 1983 - Mgła, Na straży swej stać będę, Nie było słońca tej wiosny 1984 - Bez końca, Miłość z listy przebojów, Umarłem aby żyć, Baryton, Ultimatum, Kim jest ten człowiek 1985 - Ognisty anioł, Zaproszenie, Sezon na bażanty, List gończy, Dłużnicy śmierci, Osobisty pamiętnik grzesznika przez niego samego spisany 1986 - W zawieszeniu, Na srebrnym globie (chociaż nie wiem, czy liczyć to jako lata 80. ...?) 1987 - Dzikun, Pusta klatka, Ucieczka z miejsc ukochanych, Ballada o Januszku 1988 - Kolory kochania, Pięć minut przed gwizdkiem, Dotknięci, Crimen, Rodzina Kanderów (widziałam tylko ze dwa odcinki), Błąd w rachunku 1989 - Serenite, Chce mi się wyć, Po własnym pogrzebie, Urodzony po raz trzeci, Stan strachu To chyba wsio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Capitol-Dali

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze sądziłem, że te Wasze prośby dotyczą filmów, które nie są łatwo dostępne i wydane na DVD... Więc jeśli Kino Polska nie spełni Twojej prośby Daga, to te filmy są u mnie:
Daga napisał:
1981 - Dreszcze 1983 - Na straży swej stać będę 1985 - Sezon na bażanty 1986 - Na srebrnym globie 1989 - Stan strachu
... lubię czerwone wino, chipsy mam Laughing Pozdrawiam Wink
Daga

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capitol-Dali napisał:
Zawsze sądziłem, że te Wasze prośby dotyczą filmów, które nie są łatwo dostępne i wydane na DVD...
Leń jestem, czekam aż samo w TV "spadnie". A DVD nie kupuję bez pewności, że film dobry Razz
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z 2111 filmów nie mam żadnego na DVD i długo żadnego mieć nie będę. Chyba już do tego czasu aż mi się skończą VHSy to nowy nośnik wejdzie Laughing
Capitol-Dali

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
Z 2111 filmów nie mam żadnego na DVD...
Z ciekawości zapytam - skąd ta liczba? Tyle filmów masz na VHS? Pozdrawiam Wink
Franczak1963

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest na VHS (i nie zamierzam się z tym nośnikiem rozstawać na rzecz płytek Razz), efekt prawie 10-letniego zbieractwa telewizyjnego. Z tej liczby może 10% to zagraniczne.
Wibracyjny

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko Rock Marcowe Migdały Kurs Na Lewo Zero Zycia Bohater Roku Weryfikacja Smażalnia story Co to Konia Obchodzi
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wibracyjny napisał:
Marcowe Migdały
Tenże film 7 kwietnia na KP
Student

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOje propozycje z lat 80 1.Wszystkie filmy Szulkina nakręcone w latach 80 2.Jestem Przeciw 3.Zero życia 4.Koncert
Powrót do góry
ChomikLudojad

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 8:40 pm    Temat postu: moze Odpowiedz z cytatem

nie z lat 80, ale ktos moze podac tyt filmu z http://www.youtube.com/watch?v=wgBFHKhybfI 25sek? to zapewne Kalina Jędrusik, ale jaki film?
Powrót do góry
daro74

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba Jutro premiera
Wibracyjny

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Student napisał:
3.Zero życia
To jest nas dwóch Smile
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: