Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Zakończenie działalności Oficjalnego Forum Kino Polska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cfeter

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@moviemaker Miałem na myśli zrzutkę na serwer.Dla mnie "jak w sieci,to za darmo" Wink

@Daras Laughing Fakt,iż nie jestem człowiekiem od epickich recenzji epickich filmów,ale jakieś tam swoje grosiki w powyższym stylu bądź ciekawostki starałem się zawsze wrzucać Wink Cool

A na Kino Polska obejrzałem nawet ostatnio film Exclamation "Wszystkie kobiety Mateusza"

Z pozdrowieniami Smile Exclamation
Daras

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

statysci napisał:

Na Nowym Forum powinien być tylko jeden człowiek na właściwym miejscu :
Administrator Moviemaker .

Wiwat Dawidzie !!!

Laughing

Cytat z innego wątku:

moviemaker napisał:

Uważam, że należy oprawić to w ramkę, nauczyć się na pamięć i stosować!!! To jest przykład wiedzy popartej doświadczeniem. Oczywiście nie muszę dodawać, że zgadzam się w 100%.

Very Happy

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

Ostatnio zmieniony przez Daras dnia Wto Maj 31, 2016 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moviemaker

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cfeter napisał:
@moviemaker Miałem na myśli zrzutkę na serwer. Dla mnie "jak w sieci,to za darmo" Wink

Ten projekt jest dobrowolny, nie musisz się dorzucać, żeby zarejestrować na Forum. Dlatego nie ma mowy o żadnym "płatnym forum"!

Daras, co to za manipulacja? Ani to śmieszne ani mądre. Wyrwałeś cytat z wypowiedzi, która dotyczyła zupełnie innego tematu. Widzę, że się nudzisz...
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manipulacja? O rety, ręce opadają...

Żarcik, panie. Żarcik. Laughing

P.S.
Zaraz zrobię korektę, bo najczęściej informuję, że cytat jest z innego wątku (jeśli jest).

Czy się nudzę? Nie. Być może w to nie uwierzysz, ale tego stanu emocjonalnego nie doświadczam prawie nigdy. Cool

Polecam:
Powrót do góry
rafal dajbor

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się przyznać, że z pewnym zdumieniem czytam tę niekończącą się opowieść o zamknięciu jednego forum i otwarciu drugiego. Smile

Najpierw padła informacja o zamknięciu tego forum. Żalom i szlochom nie było końca.

Gdy Moviemaker zaoferował się, że założy coś nowego, to znów: a czy będzie tak, a czy będzie siak. Ja zarejestruję się na nowym forum, a ja nie, ale nie powiem dlaczego. A czy Moviemaker zniknął, a czy się obraził, a gdzie poszedł. Takie powinny być tematy, a moderator powinien posiadać takie cechy, ale czy ten czy tamten je posiada.... O rany!!!

Mnie się wydaje, jak mawiał Kazimierz Górski, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Innymi słowy co tu rozdzielać włos na czworo? KP zamyka forum? I dobra, ma prawo. Kolega zaoferował się odtworzyć podobne, podjął rozmowy z KP? Ja tam się ucieszyłem, a "w pierwszych słowach mego listu" nawet mi do głowy nie przyszło przyczepić się do nazwy, że niepotrzebnie promuje KP, albo też szukać jakichś innych dziur w całym.

Osobiście strasznie nie lubię międlących, "ęntelęgęnckich", nic nie wnoszących dyskusji, zwłaszcza tych nad rozlanym mlekiem. Nikogo do niczego nie zmuszam, nikomu nie mówię, że dobrze by było tak, czy siak, ale osobiście uważam, że ci, którzy czują się związani z tym forum powinni chociażby spróbować przyczynić się do odtworzenia na nowym forum klimatu i poziomu rozmów, które były tutaj. Mam oczywiście na myśli rozmowy o filmach, a nie o forum i jego zamykaniu. Smile Chociażby po to, by dać nowemu forum szansę. Chociażby!

Dużo tego "chociażby", ale jak mówił Adaś Miauczyński: "Albo chociażby Chopina chociażby mogę sobie chociażby posłuchać". Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Laguna

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawne to wszystko. Przez tyle lat forum KP było pozostawione bez żadnej opieki i jakoś hulało. Nikt się nie przejmował regułami, bo wszystko wynikało z kultury prowadzenia dyskusji przez użytkowników. Nawet spamerzy nie mieli tutaj pola do popisu, bo ich wpisy przepadały w gąszczu normalnych tematów. Nikt nie myślał o regulaminie, moderatorze i administratorze. Wszystko toczyło się swoim torem. A teraz, kiedy powstaje nowe forum, to dzieje się coś dziwnego. Nagle wielu domaga się uporządkowania wszystkiego. Obsadzenia odpowiednich osób na danych stanowiskach. Może konkurs ogłosimy i rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzimy, żeby były to osoby o odpowiednich cechach? Uważam, że nie trzeba się specjalnie na tym skupiać. Skoro tutaj to wszystko samo się układało, to i w nowym miejscu się ułoży. Za bardzo to komplikujecie. Kto chce, ten przejdzie w nowe miejsce.
Cfeter

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@moviemaker Już kiedyś byłem użytkownikiem na pewnym forum z płatnym serwerem i funduszem "na rzecz",gdzie się nie dorzucałem i przy dyskusjach wychodziły później z tego powodu niesnaski.Stąd moje rozterki.Ale może się przeniosę Wink

EOT

@Laguna Właśnie to mnie trochę zniechęca.Tu admina brakowało i spory z reguły dawało się wyjaśniać w forumowym gronie.Przez to dyskusje były płynne,a czasem ktoś (ja też) się jeżył,że to nie należy do wątku ale te wzburzenie mijało i było OK.Zobaczymy jakby to wyglądało.Ale ciągłego edytowania postów i wiecznych uwag bym nie zniósł Wink

Skoro zespoły muzyczne rozwiązując się wznawiają działalność pod inną nazwą i w podobnym składzie tworzą nowy projekt to zawsze można spróbować Wink Question
Laguna

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie, skąd nagle w wielu taka potrzeba porządku. Tutaj nikt się nie wtrącał, ani niczego nie kontrolował. Jednak panował spokój i porządek. Mam wrażenie, że każdy chciałby mieć na nowym forum odrobinę władzy. A kolega Daras niby zarzeka się, że na nowe forum nie przejdzie, ale ja mam wątpliwości. Odnoszę wrażenie, że Daras chciałby być moderatorem w nowym miejscu, ale nie chce tego powiedzieć otwarcie. Być może należy do ludzi, którzy lubią, kiedy się ich prosi? Wink Inaczej nie potrafię wyjaśnić tych wszystkich wywodów.
Cfeter

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laguna napisał:
Mam wrażenie, że każdy chciałby mieć na nowym forum odrobinę władzy.

Z pewnością nie ja Laughing
Franczak1963

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słusznie. W zasadzie ingerencji nie powinno być żadnej, bo skoro klimat mamy przenieść... off topy sypały się z rękawa i to było piękne w sumie. Smile
Nowy Admin/Mod powinien w zasadzie ograniczyć się do usuwania "trójwpisowców" do reklam, kasowania podwójnych tematów, tudzież nazywania ich odpowiedniego. Ostrzeżenia bym sypał tylko za 64 temat "a jaki to film"? Laughing Mamy demokrację i każdy odpowiada za siebie co wpisuje, a co byście powiedzieli na taki FB na forum. Rafał podpisuje się własnym nazwiskiem, może i my spróbujemy? Skoro to forum faktycznie ma być opiniotwórcze i coś wnoszące, to czemu nie?

W każdym razie Franczak1963 wykonał swoją misję (prawie, co się nie udało dokończę już pod właściwym nickiem jeśli nie nazwiskiem) i wraz z forum się skończy. Jego nazwisko jest wrócone historii, film o "wyklętych" powstał, nawet jest taki dzień jako święto. Większość filmów Ryszarda Filipskiego wyemitowano (nawet na DVD tytuły których bym się nie spodziewał), sam aktor też wrócił przez ten czas do zawodu, choć chciałbym, by wrócił raz jeszcze, choć na jeden, wielki film.
haku32

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laguna napisał:
Zastanawia mnie, skąd nagle w wielu taka potrzeba porządku. Tutaj nikt się nie wtrącał, ani niczego nie kontrolował. Jednak panował spokój i porządek. Mam wrażenie, że każdy chciałby mieć na nowym forum odrobinę władzy. A kolega Daras niby zarzeka się, że na nowe forum nie przejdzie, ale ja mam wątpliwości. Odnoszę wrażenie, że Daras chciałby być moderatorem w nowym miejscu, ale nie chce tego powiedzieć otwarcie. Być może należy do ludzi, którzy lubią, kiedy się ich prosi? Wink Inaczej nie potrafię wyjaśnić tych wszystkich wywodów.

Bingo Smile miałem dokładnie takie same odczucia.
Teraz zapewne czeka nas jeden olbrzymi FOCH Smile
Powrót do góry
Valdi

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moviemaker Brawo Ty! Stronka http://polskiekino.com.pl/ , robi świetne wrażenie. Nawiązuje do klimatu starego forum. Aż miło się klika w ten link Wink
Daras

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laguna napisał:
A kolega Daras niby zarzeka się, że na nowe forum nie przejdzie, ale ja mam wątpliwości. Odnoszę wrażenie, że Daras chciałby być moderatorem w nowym miejscu, ale nie chce tego powiedzieć otwarcie.

Odpowiem otwarcie. Jestem nieco zaskoczony taką tezą, ale NIE. Na ŻADNYM forum nie chciałbym być moderatorem! Raz jeden miałem taką propozycję, lecz oczywiście odmówiłem. Powtórzę - moderator powinien zostać wybrany / zaakceptowany przez większość. Użytkownicy powinni o tym decydować. Takie jest moje zdanie, i tyle. Osobiste przemyślenia dotyczą nie tylko nowego forum, lecz jakiegokolwiek w ogóle.

P.S.
Nadal uważam, że moderatora powinny cechować określone predyspozycje.
Natomiast żarcików nie pozbędę się nigdy. Nie zależą one od forum (tego, czy innego). Smile

Wiwat!

Polecam:

Ostatnio zmieniony przez Daras dnia Sro Cze 01, 2016 9:47 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
Słusznie. W zasadzie ingerencji nie powinno być żadnej, bo skoro klimat mamy przenieść... off topy sypały się z rękawa i to było piękne w sumie. Smile
Nowy Admin/Mod powinien w zasadzie ograniczyć się do usuwania "trójwpisowców" do reklam, kasowania podwójnych tematów, tudzież nazywania ich odpowiedniego. Ostrzeżenia bym sypał tylko za 64 temat "a jaki to film"? Laughing Mamy demokrację i każdy odpowiada za siebie co wpisuje, a co byście powiedzieli na taki FB na forum. Rafał podpisuje się własnym nazwiskiem, może i my spróbujemy? Skoro to forum faktycznie ma być opiniotwórcze i coś wnoszące, to czemu nie?

Franczak, jesteś dobry. Naprawdę dobry. Smile

Jeszcze raz przeczytałem powyższe posty i mam kolejny pomysł (wynikający z Twojej wypowiedzi): Forum z adminem, choć bez administratora!

Słowo w kwestii podpisywania się nazwiskiem pod postami. To niezły pomysł na branie odpowiedzialności za własne wypowiedzi. Hmm, niekiedy zastanawiałem się czy nie zamieścić swojej fotki w avatrze. W sumie dużo by się nie zmieniło. Wink

Polecam:
Powrót do góry
Kos

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Laguna, Cfeter, Franczak1963

W pełni z kolegami się zgadzam. Na tak niedużym forum moderator nie jest do niczego potrzebny. Kwestie porządkowe, o których słusznie wspomina Franczak, może rozwiązywać administracja. Niezauważalnie i bezszelestnie.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: