Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Czterej Pancerni I Pies
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bodzio1

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 5:39 pm    Temat postu: Czterej Pancerni I Pies Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zadowolony,że wracają pancerni.Dla mnie jest to kultowy film i nie obchodzą mnie opinie panów historyków,którzy twierdzą,że na nim nie można się uczyć historii.No pewnie że nie.Jest to film przygodowy.Idiotą jest ten,ktochciałby uczyć się historii np.z Trylogii Sienkiewicza.Co komu przeszkadza taki film?Bardzo dobrze,że udało się sfinalizować rozmowy z TV Publiczną.Po pierwszej części myślałem,że dalszych części już nie będzie.Ale super.Byle do następnych emisji nie trzeba będzie czekac następnych wielu lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nalogowiec

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zmieniony przez nalogowiec dnia Sro Lis 23, 2011 1:22 am, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wacuś

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się cieszę, że będą pokazywani "Czterej pancerni..." Co za debil zabronił pokazywania tego serialu w TVP?! Tacy idioci nawet w Szariku widzą jakiegoś agenta Confused Może to nie lekcja historii ale tak było...walczyliśmy razem... czy tego pan prezes "patriota" telewizji publicznej chce czy nie... a poza tym tak jak mówisz to serial przygodowy Pozdrawiam Miłego oglądania! Very Happy
Powrót do góry
Klub Pancernych

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 12:17 am    Temat postu: Internetowy Klub Pancernych! Odpowiedz z cytatem

Witam! Zapraszam do internetowego Klubu Pancernych! http://www.klubpancernych.pl Pozdrawiam!
krist

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i pozdrawiam wszystkich zwolenników i przeciwników "Pancernych".Nareszcie ktoś się ocknął i wyemituje jeden z kultowych seriali, mało tego zaryzykuję, że najlepszy. Dlaczego? A dlatego,że taki jest. Niby mało kto go lubi a każdy jednak o nim mówi: "KULTOWY"- to o czymś świadczy.A ci,którzy twierdzą,że Szarik nawet był agentem to wystawiają sami sobie świadectwo jak nisko upadli Laughing Pozdrawiam i do zobaczyska może na jakimś spotkaniu miłośników tego i wielu innych mu podobnych Wink
Kwinto

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest jak niektórym z panów rządących fikcja literacka miesza się z rzeczywistością i prawdami historycznymi, oczywiście odradzam nauki historii na "czterech pancernych" Laughing , to po prosty fajnie się ogląda i tyle, typowe kino rozrywkowe dla wszystkich. Pozdrawiam wszystkich fanów Pancernych!!
potworek

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na otrzeĽwienie wszelkich historyzujązych bigotów uderzających w patriotyczne tony. Powiem tylko panowie przyzwoici wy prawdziwi patrioci nakręciće lepszy serial lub chociać równie dobry pozbawiony ideologicznych i histrycznych błędów. Rzetelny i równie emocjonujący fajny dobrze zrealizowany z równie dobrym aktrostwem, z takim realizacyjnym rozmachem to bedziemy mogli roamawiać. Zabraniać może każdy idiota wystarczy mu jedynie władza i pieczątka szefa.
Powrót do góry
Figga

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nalogowiec napisał:
jakich lat? stary, wyglada jakbys przechodzil droge krzyzowa, a cala seria jak wol dostepna jest na DVD. Tak samo jak Stawka Wiekrza niz zycie...od lat.
no tak racja tylko jak ostatnio w empiku chciałam kupić stawkę to kosztowała 100 zł. ;( a to trochę dużo jak dla 15-latki. ;(
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kwinto

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figga napisał:
nalogowiec napisał:
jakich lat? stary, wyglada jakbys przechodzil droge krzyzowa, a cala seria jak wol dostepna jest na DVD. Tak samo jak Stawka Wiekrza niz zycie...od lat.
no tak racja tylko jak ostatnio w empiku chciałam kupić stawkę to kosztowała 100 zł. ;( a to trochę dużo jak dla 15-latki. ;(
Figga, przepraszam ale własnie miałem cię spytać ile ty masz lat... Wink nie jest to dla mnie ważne z punktu widzenia partnera w dyskusji na forum ale tak z ciekawości, bo miałem pewne podejrzenia. Very Happy Sorry za OT Wink Pozdrawiam
Figga

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spooko Kwinto ... ja sie nie obrażam i tak wszyscy mi się dziwią jak taka młoda osoba może znać prawie na pamięć całą Stawkę Większą Niż życie Wink ps. fajnie grasz na trąbce Razz Very Happy
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Foregreen

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figga napisał:
spooko Kwinto ... ja sie nie obrażam i tak wszyscy mi się dziwią jak taka młoda osoba może znać prawie na pamięć całą Stawkę Większą Niż życie Wink ps. fajnie grasz na trąbce Razz Very Happy
Ja sie nie dziwię, Dobry Film, bedzie zawsze dobrym filmem, a zatem zapada w pamięć
Franczak1963

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVP w niedzielę 8.50 "rozpoczyna" emisję Pancernych. "rozpoczyna" bo od odcinka 9 Rolling Eyes Very Happy
karel

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, to dobre... Czemu nie zaczęli od końca? To by dopiero było urozmaicenie.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
adi

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwna współpraca publicznej z komercyjną. W zeszłym tygodniu Polsat skończył emitować Pancernych na 8 odcinku ?? Tyle im publiczni sprzedali, a resztę chcą dla siebie...? nic nie rozumiem.
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DLa mnie pokazywanie jednego serialu w dwóch stacjach prawie że na raz jest próbą "zajechania" serialu na śmierć...widocznie chęci p. Wildsteina "zakopania Pancernych" w grobie zapomnienia i niełaski powoli jest realizowana...tylko pod bliżej niewyjaśnioną przykrywką...
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: