Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Ten kanał jest do...
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eljot_CHICAGO
Gość

PostWysłany: Sob Maj 28, 2005 8:58 am    Temat postu: Ten kanał jest do... Odpowiedz z cytatem

Jak zamawialem TEN kanal na dish network myslalem ze przynajmniej moje nudne wieczory przed telewizorem stana sie ciekawsze ale po niespełna jednym dniu stwierdzilem ze ten kanał jest jeszcze bardziej dobijajacy niz pozostale niedosc ze z polskim radiem w chicago nie jest za wesolo tzn chodzi mi o jego nadawanie, doslownie jak z przed II wojny to teraz to samo w telewizji, nie wiem ale moim zdaniem powinnismy ruszyc troszke do przodu z postepem a nie cale zycie ogladac "czterech pancernych..." Exclamation
Powrót do góry
Gosc
Gość

PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 12:41 am    Temat postu: Re: Ten kanał jest do tylka :!: Odpowiedz z cytatem

Czlowieku! Nudzisz sie przy "Kinie Polska"? No to zamow sobie Polsata albo inna szmire, wez pol litra i zagryche - moze bedzie Ci weselej. Moze wtedy bedziesz mial wiecej cierpliwosci, a opinie wyrazisz po dluzszym niz niespelna jednodniowym ogladaniu. (Poza tym: czy normalny czlowiek moze sie nudzic??) Czy "Eljoty z Chicago" naprawde nie widza, za "Kino Polska" jest unikalnym kanalem pokazujacym caly przekroj polskiej kinematografii? (No, bardziej obiektywnie: prawie caly...) A poza tym, o jaki "postep" Ci chodzi? O pokazywanie gejow i lezbijek? O "muzyke" rapowa? A moze tesknisz do disco? Eee, wez se pol litra lepiej... - - -
Eljot_CHICAGO napisał:
Jak zamawialem TEN kanal na dish network myslalem ze przynajmniej moje nudne wieczory przed telewizorem stana sie ciekawsze ale po niespełna jednym dniu stwierdzilem ze ten kanał jest jeszcze bardziej dobijajacy niz pozostale niedosc ze z polskim radiem w chicago nie jest za wesolo tzn chodzi mi o jego nadawanie, doslownie jak z przed II wojny to teraz to samo w telewizji, nie wiem ale moim zdaniem powinnismy ruszyc troszke do przodu z postepem a nie cale zycie ogladac "czterech pancernych..." Exclamation
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Cze 09, 2005 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze eljoty kochaja pilke nozna i nic wiecej no, czasami rosyjsskie seriale kryminalne , nie dla nich KP bo trzeba byc twardym a nie mietkim
Powrót do góry
DADA

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykanin poprostu Confused Nie ma sie co chlopa czepiac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wawrzek_Burkala
Gość

PostWysłany: Czw Lip 28, 2005 6:04 am    Temat postu: DADA czy czasem nie przeginasz? Odpowiedz z cytatem

jak bys sie czula jakby ktos napisal ze jestes po prostu POLACZKIEM POLACZKA ? albo jak by ktos zza granicy ogladal w TV biednych glupich bezzebnych Polakow i potem tak obrazal nasz narod? Nie wyrabiaj sobie opinii o ludziach z Ameryki na podstawie postu twojego rodaka, co z tego ze jest w USA ? czy to ze jesli nie odpowiada mu poziom KP to nalezy obrazac Amerykanow? moze napisz lepiej "kolejny glupi Polak za granica"
Powrót do góry
DADA

PostWysłany: Czw Lip 28, 2005 5:37 pm    Temat postu: Re: DADA czy czasem nie przeginasz? Odpowiedz z cytatem

Wawrzek_Burkala napisał:
jak bys sie czula jakby ktos napisal ze jestes po prostu POLACZKIEM POLACZKA ? albo jak by ktos zza granicy ogladal w TV biednych glupich bezzebnych Polakow i potem tak obrazal nasz narod? Nie wyrabiaj sobie opinii o ludziach z Ameryki na podstawie postu twojego rodaka, co z tego ze jest w USA ? czy to ze jesli nie odpowiada mu poziom KP to nalezy obrazac Amerykanow? moze napisz lepiej "kolejny glupi Polak za granica"
Czuje sie codziennie polaczkiem a za granica nie musza ogladac polskic
Powrót do góry
DADA

PostWysłany: Czw Lip 28, 2005 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zamkniecie tematu zanim rozpetamy konflikt miedzynarodowy Wink KTO NIE CHCE NIECH POPROSTU NIE OGLADA PROBLEM Z GLOWY Exclamation
Powrót do góry
z Texasu
Gość

PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 8:09 pm    Temat postu: a mnie sie Kino podoba Odpowiedz z cytatem

a mnie sie podoba, wole ten kanal niz Polsat i TVN gdzie co godzine pokazujo dziennikarzy uganiajacych sie za politykami po korytarzach Sejmu. Mam te kanaly kilka dni a juz mi zbrzydly. Mam nadzieje ze Kino bedzie mialo szersza oferte programowa, obejrzalbym Janosika czy 4 Pancernych, ech ! Smile
Powrót do góry
krecipieta
Gość

PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nierozumiem goscia ktory wie co zamawia, i udaje ze nie wie. Polski film w wiekszosci nalezy dla ludzi poczytalnych, wnikliwych, lubiacych babrac sie w psychice, choc sa i oferty proste, tandetne, wprost glupie...wiec jesli autor tego tematu na forum uzbroi sie w cierpliwosc znajdzie i cos dla siebie. Pozdrawiam KP.
Powrót do góry
K_P Fan
Gość

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kino Polska nie dla idiotów.
Powrót do góry
Wacuś

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 11:15 pm    Temat postu: Kino Polska jest super!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Kino Polska rządzi!!!!! Najlepszy ze wszystkich dostępnych kanałów telewizyjnych! Very Happy Jak można się nudzić oglądając Kino Polska?! Kocham Kino Polska!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam redakcję i wszystkich widzów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacuś

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 11:16 pm    Temat postu: Kino Polska jest super!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Kino Polska rządzi!!!!! Najlepszy ze wszystkich dostępnych kanałów telewizyjnych! Very Happy Jak można się nudzić oglądając Kino Polska?! Kocham Kino Polska!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam redakcję i wszystkich widzów Wink
Powrót do góry
Igo-energizer

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 38 lat i miło mi oglądać całą plejadę polskich aktorów, przy których to się wychowywałem. Są to gwiazdy wielkiego formatu ( mam na myśli szczególnie aktórów kina lat 50 - 80 ). Dużo wcześniej zanim powstało K.P.zastanawiałem się czy jeszcze kiedyś obejżę jakieś dobre polskie filmy i .....spełniło się Smile. Kino Polska emituje takie, o jakich istnieniu wielu z nas nie wiedziało. Jestem bardzo zadowolony ( i wielu moich znajomych, z którymi rozmawiam ma takie same zdanie ), że powstała taka stacja - jesteście najlepsi i oby tak dalej. cieszę się, z powtórek że są co jakiś czas nadawane ( nie zawsze mam możliwość obejżeć - praca itp.) Ogólnie uważam, że całość jest dobrze pomyślana, zawsze coś można znależć dla siebie, mam na myśli nie tylko filmy fabularne. Kto narzeka niech ogląda Power Rangers i Atomówki na konkurencyjnych stacjach. Pozdrawiam całą ekipę K.P. Ps. Teatr sensacji - Kobra, by się marzył Very Happy
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kobra by się przydała, szczególnie we czwartowy wieczór Smile Bardzo fajny kanał, dużo powtórek, co dla mnie człowieka o róĽnej porze wracającym do domu jest dużym plusem bo nawet jak się raz przegapi to można liczyć na "repetę" Wink .
Powrót do góry
Wacuś

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak powtórki są jak najbardziej O.K. ! Very Happy Jedyna telewizja, która wręcz dostosowuje się do widza!
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: