Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Ze zycie ma sens
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalias1@wp.pl
Gość

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 3:48 pm    Temat postu: Pytanko Odpowiedz z cytatem

Witam Czy jest możliwość kupienia płytki z pełną wersją filmu "że życie ma sens" byłbym bardzo wdzięczny. dziękuje i pozdrawiam Artur Klimas
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Musi się pan zwrócić do firmy Best Film, która zajmowała się dystrybucją i sprzedażą filmu. Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalias1@wp.pl
Gość

PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 9:57 pm    Temat postu: Dziękuje Odpowiedz z cytatem

Wojtek KinOFFteka napisał:
Witam. Musi się pan zwrócić do firmy Best Film, która zajmowała się dystrybucją i sprzedażą filmu. Pozdrawiam Wojtek
Serdeczne podziękowania Panie Wojtku. Spróbuje ,ale czy mi się uda Rolling Eyes . Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie. Artur Klimas
Powrót do góry
sharp88

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 6:26 pm    Temat postu: tytuł utworu Odpowiedz z cytatem

Siemka Jaki jest wykonawca i tytuł utworu który leci pod koniec filmu "....Ten ostatni dzień bedzie mym dniem pierwszym, a ten pierwszy dzień będzie mym dniem pierwszym..." Z góry wielkie dzięki
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Czw Lip 28, 2005 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o scenę pod koniec filmu, gdy bohater jedzie autobusem? To Kaliber 44 z pierwszej płyty. Piosenka nazywa się "Moja obawa (bądĽ a klęknę)". Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Niewiedza
Gość

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 3:57 pm    Temat postu: Gratulacje Panie Grzesku Odpowiedz z cytatem

Naprwde zaimponowal mi ten film ..... ze wzgledu na to iz ja sam niestety albo stety zyje w takim blokowisku ... przyznac musze ze moje zycie nie odbiega daleko od zycia glownych bohaterow! Ogromny pociag zeby znow sobie usypac " Sciezke zdrowia" znam to ! i wiem ze panowie tez to napewno znacie te sceny byly zagrane zbyt realistycznie zeby mogly byc grane przez osoby ktore tego nie przezywaly dialogi super ogolnie 10/10 POZDRO ! Very Happy
Powrót do góry
Grzesiek Lipiec
Gość

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie, dzieki za kolejne wpisy, troche mnie tu nie byłoSmile MATHIAS MEZLER - czekam na Twój film we wrześniu w KINO POLSKA, jestem bardzo go ciekaw i trzymam kciuki za premierke tv! Jechałeś aż do Wawy?! Ja kiedyś pojechałem do Torunia żeby zobaczyć film Piotra Krzywca OKO BOGA:) Na bank sie spotkamy na jakimś festiwalu to pogadamy przy oranżadzie;) Działaj dalej 3mam kciuki. SHARP88 - ten kawałek z końca filmu zrobiła ekipka z Zielonki (Zielona Góra) UPTOWN a nie K-44 jak powyżej pisałeś Wojtku. SHARPOWI chozzzi o inny kawałek MóJ OSTATNI DZIEń. UPTOWN już nie działa, ale BUREK, który tam rymował wciąż działa - moim zdaniem to talent i czekam aż pozna jego dokonania szersza publika. Niedługo (mam nadzieje) powstanie nasza stronka www.skypiastowskie.pl i tam, mam nadzieje, wstawimy ten kawałek. NIEWIEDZA "niewiedza jest błogosławieństwem" Wink Pozdro dla wszystkich i jeśli moge cuś sprostować co napisałem kilka tygodni wcześniej. Nie bedziemy realizować filmu 100EURO. Okazało się (o czym informował mnie jako pierwszy Dominik Matwiejczyk:) że jest taki film 20 DOLCóW, który był pierwszy z pomysłem historii o banknocie zmieniającego właściciela... W tej sytuacji wywalamy ze scenariusza przechodzący banknot, zmieniamy część historii i bohaterów i tak powstaje OSIEM W POZIOMIE - taki to tytuł naszego nowego, pełnometrażowego filmu fabularnego. To tyle jeśli idzie o promocje:) POZDROOOOOO Szacunek Grzesiek Lipiec
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiek, dzięki za sprostowanie mojej pomyłki. Ten się nie myli, co nic nie robi...Smile Chciałem się ciebie spytać o twoją opinię na temat "Oka Boga" - czy ten film możnaby pokazać w KinOFFtece? Krążą na jego temat skrajnie odmienne opinie, od zachwytów po nienawistne bluzgi. Dla niezorientowanych - "Oko Boga" miało być pierwszym polskim niezależnym, który trafi do szerokiej dystrubucji kinowej. Reżyserowi udało się zgromadzić bardzo duży budżet, zorganizować imponującą scenografię (o ile się nie mylę, były tam jakieś sceny bitewne) i odnieść spektakularną klapę - film został zupełnie zignorowany przez ludzi z branży. Jak sądzisz, czy warto go dzisiaj przypominać? Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze jak najbardziej warto pokazac bo jest wielu ludzi, ktorzy nie widzieli tego filmu, a bardzo chcieli pozdrawiam
Powrót do góry
wzk
Gość

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 9:22 pm    Temat postu: czy jeszcze kiedyś ? Odpowiedz z cytatem

Cze, czy film "że życie ma sens" zostanie jeszcze wyemitowany na ekranie Kino Polska kiedy kolwiek tego filmu nigdy dość Jak coś to piszcie bede edzięczny Pozdrawiam
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy dać widzom trochę odpocząć Smile Prawdopodobnie film będziemy powtarzać pod koniec roku. Pozdrawiam fanów Sky Piastowskie. Mam nadzieję, że obiecywana strona www wkrótce ruszy... Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Niewiedza
Gość

PostWysłany: Czw Sie 11, 2005 10:39 pm    Temat postu: Pozdro Pozdro dla calej zajebiste* grupy filmowej SKY Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie =] ale wnosze goraca prosbe o jeszcze jedna powtorek we wrzesniu jakos ten film mozna ogladac z 10 razy pod rzad 7 dni w tygodniu jest super .... niech Polska Mlodziez zobaczy .... niech sie moralizuje ! Bardzo Porsze o powtorke jak powiedzial Grzesiu Niewiedza jest błogosławienstwem wiec posluchajcie niewiedzy ! =] Twisted Evil
Powrót do góry
QRoN

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek KinOFFteka napisał:
oprócz "Rękopisu znalezionego w Saragossie" Smile. Czy zgodzi się pan ze mną? Wojtek
Ja sie zgadzam. Rekopis to mistrzostwo swiata. "Ze zycie ma sens" stal sie kultowym filmem wsrod ..... nie wiem jak to opisac... "blokersowej subkultury" na moim osiedlu(nie chce nikogo obrazac). Niestety raczej bawi i znajomi nie postrzegaja okrutnej prawdy Sad cush..... niejeden film tak ma przecierz.
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tym dopatrywałbym się jego wartości - to chyba nic złego, że "blokersi" fascynują się jakimś filmem - nawet "błędnie" go odczytując? Proszę przypomnieć sobie np. "Nienawiść" Mathieu Kassovitza, albo nasze "Psy" - mnogość ich interpretacji, odczytań przyprawiała niektórych o ból głowy. Oglądali je zarówno studenci jak blokersi. Film Lipca jest na tyle atrakcyjny, intensywny wizualnie, że rzeczywiście niektórzy widzowie mogą się zatrzymać na powierzchni, nie siląc się na interpretację, czy też wyciągnie wniosków dla siebie. Nawiasem mówiąc, jeden z młodych krytyków nazwał ten film "bajeczką z morałem". Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie jesli chodzi o "Nienawisc" Kassovitza to jest to film obecnie bardzo kulturowy wsrod srodowiska, w ktorym krecilem "Uciec stad" gdzie tez ujawniam w pewnej scenie swoje umilowania do wczesniejszej tworczosci mojego imiennika:] pozdrawiam
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: