Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Na każdym zebraniu

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Site Admin

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 11:33 am    Temat postu: Na każdym zebraniu Odpowiedz z cytatem

Na każdym zebraniu jest taki moment, że ktoś musi zacząć.. Very Happy Very Happy Zapraszam. I zachęcam do zaglądania na strony "aktualności" tam teraz więcej informacji o OFFie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wotan

PostWysłany: Wto Lis 02, 2004 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie Smile zatem kilka słów o filmach, które jakimś cudem udało mi się nakręcić przez ostatnie dwa lata: "Squat" - jest krótkim dokumentem portretowym przedstawiającym jednego z mieszkańców warszawskiego squatu Fabryka - jest to można powiedzieć "mój pierwszy poważny film" - dlatego mnóstwo w nim niedoróbek - nie mniej obejrzeć warto. "18" - teledyskowo-eksperymentalny film antywojenny - zainspirowany wydarzeniami w Iraku (film nakręciłem tuż przed rozpoczęciem wojny) "Najsilniejszy" to portret Irakijczyka mieszkającego w Polsce i jego obraz wydarzeń w jego kraju - kolejny antywojenny film dokumentalny, opisujący początki wojny. "LittleBoy" - eksperymentalna fabuła na temat wydarzeń w Hiroshimie 45 roku. "Styl życia" - ekranizacja pewnego argentyńskiego opowiadania - młody biznesman zostaje uwięziony w swoim apartamencie na 50 piętrze drapacza chmur Wszystkie powyższe filmy oprócz LittleBoya można obejrzeć w Kino Polska co jakiś czas - ponadto Styl Zycia i LittleBoy są dostępne do sciągnięcia z mojej strony, na stronie jest też mase materiałów promocyjno-teledyskowych których jestem autorem - powstałych z włanej inicjatywy lub podczas pracy tu i tam. Obecnie kończę zdjęcia (od 2 miesięcy;-) do dokumentu portretowego o rycerzu z bractwa - wierzącym w zasady i etos. Oraz planuje zacząć kolejną fabułę - tym razem krótką 5-7 minut kręconą jednym ujęciem. Czy filmy te powstaną jeszcze nie wiadomo - bo jak każdy unknown artist jestem potwornie ograniczony dostępnością środków i sprzętu - ale nikt nie powiedział że będzie łatwo. Zawsze chętnie czytam wszelkie komentarze odnośnie mojej twórczości i osoby, pochlebne i niepochlebne, ponieważ każdy komentarz oznacza że któś obejrzał mój film - a to jest jak na wagę złota w tej chwili. Zapraszam zatem do ściagania, oglądania i pisania do mnie:-) dlaczego robię filmy? Bo to jedyna forma sztuki w jakiej czuję się dobrze - język kina daje mi wprost nieograniczone możliwości twórcze i daje mi możliwość rozwoju. Oczywiście jest to także najkosztowniejsza sztuka i ze względów technicznych często mało dostępna - nie mniej jestem zdeterminowany i kręcić nie przestanę nigdy. uff tyle na razie - trochę długaśny post wyszedł, ale w końcu mam 'nieograniczone miejsce' pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
admin
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 02, 2004 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wotan napisał:
czemu nie Smile jestem zdeterminowany i kręcić nie przestanę nigdy. uff tyle na razie - trochę długaśny post wyszedł, ale w końcu mam 'nieograniczone miejsce' pozdrawiam
Ho ho! to i w pisarstwie udałoby Ci się coś osiągnąć.. Rolling Eyes Z ciekawości - zobacze Twoje uTwory.. I wtedy napiszę.. A.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: