Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Filmy niezależne na festiwalu w Gdyni 12 - 17 września
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2005 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet w KinoPL przegapilem "Uciec stąd" Sad Szkoda... Powtorzycie to kiedys?
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jedną uwagę - nie wiem, czy inni się ze mną zgodzą. Postać na wózku została moim zdaniem nienajlepiej wyreżyserowana - na dodatek teksty przez nią wygłaszane brzmią trochę nieautentycznie. Rozumiem, że to miała być odskocznia dla reszty bohaterów, ale nie poczułem jej do końca. Podobno takie same odczucia mieli ludzie, którzy widzieli ten film na innych pokazach. Reszta jest naprawdę dobra - sądzę, że głównym atutem tego filmu, podobnie jak było to w przypadku "że życie ma sens" jest szczerość i autentyczność przekazu. Nie ma w tym wydumanych problemów, jak w niektórych etiudach studentów szkół filmowych. Polskiemu kinu bardzo brakuje RZECZYWISTOśCI. Dzięki takim filmom jak "Uciec stąd" dowiadujemy się o niej trochę więcej. Przy okazji - pamiętasz może, jak się nazywała ta doktorantka? Mówiła Ci, o czym dokładnie pisze pracę? Pozdarwiam Wojtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powtórzymy, ale najwcześniej wiosną przyszłego roku. Wojtek
Powrót do góry
stanek
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z "Marco P. i zlodzieje rowerow" mowil pan, ze mieliscie w Gdyni z bodo podpisac umowe... Tak samo czy "Ugór" i "Homo fahter" maja sznase na pokaz w KinoPL w tym roku?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie z Toba zgodze drogi Wojtku z tym, co napisales o roli wozkarza:] nie ukrywam w ogole tego, co poszlo nie tak w tym filmie - mowilem o tym otwarcie przed publika w gdyni, bo wychodze z zalozenia ze szczerosc zawsze w mniejszy lub wiekszy sposob obroni sie - trzeba traktowac widza z szacunkiem, a nie upierac sie -> "tak mialo byc"... Fakt faktem w Gdyni zostalem "zgnojony" przez publike werbalnie w trakcie seansu, ale na takie sytuacje musi sie przygotowac kazdy - tylko nie dowiedzialem sie juz co w tym filmie bylo takiego zabawnego bo dwoje czterdziestolatkow, ktory najglosniej mnie wysmiali, wyszli zanim zdarzylem sie ich zapytac co ich tak bawilo:) Drogi Wojtku! Smile Mam przyjemnosc zakomunikowac, ze nie przyjdzie Ci ujrzec filmu podpisanego moim pseudo w stylu typowo lodzkim czyli czarno-biala tasma, obdrapana kamienica, koles stoi i przezywa:) Nawet jesli bede kiedys studiowal w Lodzi - chociaz zycie zweryfikuje moje terazniejsze idealy. Wkrotce zaprezentuje swoj krotka fabule o nastolatku z polskiej prowincji, ktory tuz po otworzeniu granic jedzie do Berlina szukac spelnienia finansowego - po czym zabieram sie za kolejny sredni metraz, ktory bedzie odskocznia od tematyki blokowej, ale nie bedzie tez "wzdychajaca" lodzka nowela. pozdrawiam mathias
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a doktoranka miala na imie ula - tyle wiem:) mam jej numer - jesli chcesz to zapraszam na priv
Powrót do góry
stanek
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce! Razz A tak wogole to co rozumiesz poprzez zgniojony? To ze nie zadali Ci pytan to bylo gnojenie? Rolling Eyes
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mathias, widzę, że etiudy studenckie wzbudzają w tobie raczej negatywne emocje... zaręczam Ci, że nie jest tak Ľle. Byłem na tegorocznym egzaminie kończącym pierwszy rok (wszyscy studenci mieli zrobić dokument) i na 12 filmów tylko jeden epatował obdrapaną kamienicą. Pozostałe działy się w Paryżu, w pracowni kolesia rysującego komiksy, na wsi (aż trzy)... Czasy tak irytującej Cię pseudopoetyckości chyba bezpowrotnie odeszły do przeszłości... i bardzo dobrze. W czwartek są egzaminy operatorskie - pokaz dyplomów. Swoje filmy pokazują prawdziwi geniusze: Grzegorz Korczak i Jacek Podgórski - ich filmy często pokazywaliśmy w Młodych Kadrach. Kto w łodzi, niech bieży na Targową! Pozdrawiam Wojtek PS Stanek, Marco P. jest w drodze a Ugór czeka na ewentualną dystrybucję w kinach...
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stanek: Numeru nie dostaniesz, bo po pierwsze -> czemu mialbym Tobie go dac? - to raz!Smile Nie chce, zebys kogos zameczal telefonami - to jest dwa!Smile a trzy to w gdyni na sali byli pewni widzowie jak juz wczesniej napisalem, ktorzy mieli ubaw nawet na powaznych scenach - tyle w tej kwestii. drogi wojtku: Na moim ostatnim mieszkaniu wakacyjnym nie mialem w zestawie kablowki Kina Polska, dlatego ostatnie czasy zaniedbalem aktywny odbior sztuki filmowej przez telewizyjne medium, ale dzisiaj sie przeprowadzilem do nowej komuny studenckiej, wiec lada moment podlacze swoj telewizyjny odkurzacz i zobacze, co w kablowce tam piszczy:) Jesli chodzi o lodzka sztuke filmowa to cieszy mnie ten fakt - napewno wplynal na to fakt, ze wszyscy narzekali na nudne studenckie etiudy - piszac to - generalizowalem. Widzialem na festiwalach ostatnie czasy pare fajnych studenckich rzeczy, ale jednak byly one w niszy - jak piszesz sam - zmienia sie to i dobrze:) pozdro
Powrót do góry
stanek
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mathias - wspolczuje, ja nie wiem co bym zrobil jakby ludzie sie nabijali z mojego filmu , bo ten smiech w powaznych scenach to chyba bylo nabijanie, nie? Ja twojego filmu nie widzialem - ale chetnie bym zobaczyl, niestety przyjdzie mi poczekac do wiosny, az KinoPL znowu pusci ten film.
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takich rzeczy mozna dorosnac i zlac je albo jakas wscieklosc wewnetrzna wykorzystac w pozytywny sposob jak ja u siebie robie - przerabiajac to na motywacje i determinacje. Nie sadze, ze taka niekonstruktywna krytyka powstrzyma mnie. Internetowi hejterzy tylko odpinguja, zeby zamknac im usta swoja praca, determinacja i szczeroscia. Na pokazie PERSONY NON GRATY na samej czolowce filmu, ktora miala byc sentymentalnie powazna wszyscy wybuchli smiechem, ale to troche inna kwestia, bo na film Zanussiego i tak znow pojdzie pol Polski. Podobnie bylo na CALEJ ZIMIE BEZ OGNIA - w zyciu nie widzialem, zeby tyle osob wyszlo z filmu - doslownie zostala garstka, a ja gryzlem sie w jezyk, zeby nie smiac sie z tej sytuacji, bo filmow nie zwyklem wysmiewac nawet jesli nie przepadam za kogos tworczoscia.
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2005 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na FilmForum czytalem opinie ludzi, ze twoj film to straszne gowno... Ja zawsze jak cos takiego slysze, to sie chowam w swojej "skorupie" i chowam film i juz nigdy nikomu go nie pokazuje! Podziwiam Cie, ze ty potrafisz wytrzymac, slowa krytyki Wink
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w stanie wytrzymac, bo jesli ktos krytykuje moj film piszac po prostu ze to gowno to niczego to nie zmieni i tylko utwierdzi mnie w przekonaniu, zeby to robic dalej - szkoda ze nikt sie nie podpisuje - anonimowo jechac komus najlatwiej. Pozatym jako osoba reprezentujaca szeregi Filmforum nie moge sobie juz pozwolic na łamach tego serwisu na bluzgi. pozdrawiam
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2005 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pisal on - Mathias Mezler Very Happy
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pią Paź 14, 2005 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw czy ktos z was wie, jakie filmy z festiwalu niezalznego w Gdyni poleca na Festiwalu Filmow niezaleznych w TVP? Moze mi ktos z was odpowiedziec? Smile dzieki i pozdro
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: