Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

WIELKI SZU
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaro

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cfeter napisał:
Irytuje mnie jakoś Strasburger Confused .
To prawda, jakoś mało wyrazisty w tym filmie. Taką naprawdę ciemną postać świetnie zagrał w "07 zgłoś się". P.S. Ostatnio oglądałem "W labiryncie" - jak dla Strasburger we właściwej roli. Wspaniale pasował do angielskiego dziennikarza.
Cfeter

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A film "Fundacja" ktoś widział?.Taki Wielki Szu doby supermarketów Smile.
karel

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cfeter napisał:
Widziałem. Był generalnie nisko oceniany, ale mnie się nawet podobał. Inteligentna zabawa konwencją.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annamaria

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
No z tym arcydziełem to lekka przesada...film średnio-dobry z naciskiem na dobry (jak napisałem wcześniej całkiem, całkiem)... na nazwanie "arcydziełem" nie zasługuje...
Cytat:
No i przecudowna Dorota Pomykała... miodzio
też bym dyskutował... Wink
W jednym z wywiadów Jerzy Trela opowiadał jak popełnił niechcący straszną gafę Laughing Otóż na jakimś werniażu, czy luĽnej imprezce po jakims wydarzeniu, nie bardzo wiedział jak zahaczyc pewną, nie znaną mu jeszcze blondynkę. Powiedział więc coś w stylu " ooo, mamy takie same worki pod oczami" Wink Nietrudno zgadnąć, że choć powiedziane w dobrej wierze nie odniosło spodziewanego efektu. Laughing
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annamaria napisał:
Kwinto napisał:
No z tym arcydziełem to lekka przesada...film średnio-dobry z naciskiem na dobry (jak napisałem wcześniej całkiem, całkiem)... na nazwanie "arcydziełem" nie zasługuje...
Cytat:
No i przecudowna Dorota Pomykała... miodzio
też bym dyskutował... Wink
W jednym z wywiadów Jerzy Trela opowiadał jak popełnił niechcący straszną gafę Laughing Otóż na jakimś werniażu, czy luĽnej imprezce po jakims wydarzeniu, nie bardzo wiedział jak zahaczyc pewną, nie znaną mu jeszcze blondynkę. Powiedział więc coś w stylu " ooo, mamy takie same worki pod oczami" Wink Nietrudno zgadnąć, że choć powiedziane w dobrej wierze nie odniosło spodziewanego efektu. Laughing
I on chciał ją "zahaczyć"??? amator Laughing ...dobrze że w mordę nie zarwał...Smile
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczam, że film bardzo lubię, zarówno tematyka, sama akcja, jak i gra aktorów - wszystko składa się na dobry film. Jest jednak kilka "ale". Kiedy oglądałem Szu po raz pierwszy, pamiętam, że byłem zawiedziony ilością karcianych rozgrywek. Ubzdurałem sobie, że tych pasjonujących pokerków, chwytów, zagrań i sztuczek będzie pełno. Tak nie było i być nie mogło, bo film musi się dać oglądać, a jednak w książce Purzyckiego, wydanej na bazie scenariusza, samego "karcianego mięsa" jest więcej. Dlatego film pod tym względem trochę mnie rozczarowuje. Druga kwestia, do której się przyczepiam, to bardzo niechlujnie nagrane (albo zagrane?) dialogi, jest trochę kwestii, które mimo wielokrotnego oglądania są niezrozumiałe (wypowiedziane szybko, przytłumione). Dotyczy to przede wszystkim Pieczyńskiego, ale również Nowickiego i Pomykały. Dopiero lektura książki, pozwoliła mi rozszyfrować te trudno słyszalne momenty. Do Strasburgera nic nie mam - zagrał na zimno. Film dobry, ale na pewno nie wybitny.
Powrót do góry
Cfeter

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Cfeter napisał:
Widziałem. Był generalnie nisko oceniany, ale mnie się nawet podobał. Inteligentna zabawa konwencją.
Mi się też ten film również podobał.A jakie były zarzuty pod adresem tego filmu?Bo moim zdaniem to trafny portret polskiej rzeczywistości, w której żyjemy-zazwyczaj wygrywa ten,który zręczniej kombinuje...
karel

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cfeter napisał:
karel napisał:
Cfeter napisał:
Mi się też ten film również podobał.A jakie były zarzuty pod adresem tego filmu?Bo moim zdaniem to trafny portret polskiej rzeczywistości, w której żyjemy-zazwyczaj wygrywa ten,który zręczniej kombinuje...
Z tego co pamiętam, że nie wiadomo tak naprawde o czym i ze przeintelektualizowany.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Holt_

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adi napisał:
Jeśli chodzi o Dorotę Pomykałę, to wyzwę każdego na pojedynek, jeśli powie o niej złe słowo
pojedynkuję się wyłącznie na parasole z plastykową rączką. Obejrzyj "Odwet" Zygadły albo "Chce mi się wyć" Skalskiego a miłość prysnie. Laughing
Franczak1963

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapis czatu z Janem Nowickim w którym tradycyjnie co nieco nazywa po imieniu. http://czat.onet.pl/1599739,1,0,archiwum_dyskusji.html Szczególnie mi się podoba zdanie Laughing "Ja się ciesze, że Ją (mowa o niejakiej Rutowicz) poznałem, bo nie wiedziałbym, że takie coś istnieje"
Nutkaa

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie bardzo dla mnie to zwykła bufonada chęć poniżenia drugiej osoby.
SORGE

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutkaa napisał:
By kogoś poniżyć, ta osoba musi mieć poziom wyższy od poziomu dna (chyba, że liczyć muł) .... Nie uważasz? Do tego powiedział (cyt.): <Jan__Nowicki> To są jakieś żarty. Ona nie jest i nie będzie nigdy aktorka. 3/4 ludzi, którzy uprawiają zawód aktorski, to nie aktorzy. Jaka Jola Rutowicz to aktorka? To jest zjawisko. <Jan__Nowicki> Ja się ciesze, że Ją poznałem, bo nie wiedziałbym, że takie coś istnieje." W moim rozumieniu nie powiedział o Rutowicz. Tylko o zjawisku jakim jest Rutowicz. A to nie to samo... Wink
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutkaa napisał:
Ona (Jola) sama się poniża, nie sądzisz...
nałka

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutkaa napisał:
dokładnie! dla mnie wyśmiewanie sie z Mroczkow czy Joli Rutowicz to taniocha i wiocha. Jak chce byc taki "ostry" i wyśmiewać celebrytów to niech zacznie od siebie czy swojego synka, który też nie gra Hamleta, tylko prowadzi Pytanie na śniadanie i bierze udział w akcji publicznego odchudzania się. Albo jego żony, ktora prawie się popłakała jak musiała odejść z Tańca z gwiazdami. Wyśmiewać innych jest łatwo, przyznać, że samego się siedzi w tym g... - dużo trudniej.
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nałka napisał:
Nutkaa napisał:
dokładnie! dla mnie wyśmiewanie sie z Mroczkow czy Joli Rutowicz to taniocha i wiocha. Jak chce byc taki "ostry" i wyśmiewać celebrytów to niech zacznie od siebie czy swojego synka, który też nie gra Hamleta, tylko prowadzi Pytanie na śniadanie i bierze udział w akcji publicznego odchudzania się. Albo jego żony, ktora prawie się popłakała jak musiała odejść z Tańca z gwiazdami. Wyśmiewać innych jest łatwo, przyznać, że samego się siedzi w tym g... - dużo trudniej.
Akurat p. Nowicki do wyśmiewania takich drewniaków jak Mroczki czy takie "nic" jak Rutowicz ma prawo...jest znanym i dobrym AKTOREM, wie jak "to" się robi, ma swoje lata i zagrał pewnie więcej ról niż tacy Mroczkowie mają włosów na głowie...a swoją batalię przeciwko serialowemu pseudo-aktorstwu prowadzi od dawna i ja mu w tym kibicuje...a co ma do tego p. łukasz i p. Potocka to nie wiem...
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: