Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Wyjscie awaryjne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Student

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 2:15 pm    Temat postu: Wyjscie awaryjne Odpowiedz z cytatem

właśnie niedługo będzie ta komedia w KP film jest niesamowity a w szczególności rola Bozeny Dykiel która w tym filmie przeszła chyba samą siebie . Zagrała po prostu koncertowo cały film to po prostu gigant komedi . Co sądzicie o tym dziele ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daro74

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 3:11 pm    Temat postu: Wyjście .... Odpowiedz z cytatem

Zgadza się,to bardzo dobra komedia często powtarzana przez różne stacje tv,B.Dykiel naprawdę REWELACJA!!!
Sławomir B.

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko ,ze tak dobrze zapowiadajaca się aktorka w latach80-tych ( Bożenka Dykiel) z biegiem czasu i biegiem lat zaczęla grac w takich szmatławcach i tak spuściła z tonu ........czyzby kasa za granie w tasiemcach to jej całe ambicje aktorskie??????
Powrót do góry
potworek

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie to nie jest jej wina, bo tylko takie propozycje od kilku lat daje nasza upadająca kinematografia. Mogła by jedynie wogule nie grać w filmach a jedynie w teatrze. Albo porzucić karierę aktorską i zająć się czymś innym tak jak Marek Kondrat.
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potworek napisał:
Moim zdanie to nie jest jej wina, bo tylko takie propozycje od kilku lat daje nasza upadająca kinematografia. Mogła by jedynie wogule nie grać w filmach a jedynie w teatrze. Albo porzucić karierę aktorską i zająć się czymś innym tak jak Marek Kondrat.
Dykiel nie potępiam. Jej sprawa. Znalazłbym jednak parę aktorek, które w telelnowelach i reklamach nie grają.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Sławomir B.

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoją drogą mała ciekawostka ,ze w mrocznych czasach stanu wojennego( 1982) potrafiono nagrać tak dobrą komedie jak "wyjscie "........i ogólnie lata 80-te obfitowaly w świetne komedie ,że wspomne oprócz" wyjscia awaryjnego" " kogel-mogel" -2 częsci " och karol" ..........
Powrót do góry
Sławomir B.

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dodać,ze wszystkie wyżej wymienione komedie łączy postac reżysera Romana Załuskiego........
Powrót do góry
adi

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa postać Roman Załuski..., potrafi być wybitny reżyserem a chwilę póĽniej płytkim kiczowatym twórcą... moim skromnym zdaniem, oczywiście...Smile Nie wiecie co teraz porabia ?, bo filmpolski.pl podaje ostatni film w 1993 roku.
karampuk

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adi napisał:
Ciekawa postać Roman Załuski..., potrafi być wybitny reżyserem a chwilę póĽniej płytkim kiczowatym twórcą... moim skromnym zdaniem, oczywiście...Smile Nie wiecie co teraz porabia ?, bo filmpolski.pl podaje ostatni film w 1993 roku.
Tak z ciekawości: które jego filmy uważasz za kiczowate?
Powrót do góry
Arek

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 1:56 pm    Temat postu: Re: Wyjscie awaryjne Odpowiedz z cytatem

Student napisał:
właśnie niedługo będzie ta komedia w KP film jest niesamowity a w szczególności rola Bozeny Dykiel która w tym filmie przeszła chyba samą siebie . Zagrała po prostu koncertowo cały film to po prostu gigant komedi . Co sądzicie o tym dziele ?
Ja sądzę nieco inaczej. Nie jest to dla mnie dzieło. Nie wystarczy, moim zdaniem, żółta syrenka i pani Dykiel, by nazwać film :dziełem: Film jak film... Nieszczególnie "głęboki", średnio zabawny. Nagromadzenie nieprawdopodobnych komplikacji to częsty zabieg w komediach. A jednak porównując np. zbieg nieszczęść w "Nie ma róży bez ognia" a "Wyjściem awaryjnym" widzę bardzo dużą różnicę jakościową. W pierwszym filmie ten przesyt pecha zwyczajnie bawi, w drugim drażni. Nie jest to mój ulubiony film.
Powrót do góry
Jaro

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo się podobają komedie Załuskiego, szczególnie lubię "Komedię małżeńską" i "Kogel-mogel". Nie uważam ich za kiczowate, są to sympatyczne filmy, z fajnymi rolami.
adi

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karampuk napisał:
Tak z ciekawości: które jego filmy uważasz za kiczowate?
Kiczowate to w pierwszej kolejności te nowsze: "Komedia Małżeńska" (nie znoszę tego filmu), oba "Kogle Mogle". Za świetne uważam np. wspomniane w temacie "Wyjście Awaryjne", "Och, Karol", "Jeśli się odnajdziemy", "Wściekły" (pozdrawiam waldiego Wink ), za wybitne: "Sekret" a przede wszystkim moja ulubiona "Anatomia Miłości" (dla mnie numer jeden).
karampuk

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się co do "Anatomii miłości", "Sekret" też cenię, choć może nie nazwałabym go wybitnym, lubię też "Głód serca". A co do komedii, to właśnie "Komedia małżeńska" jest moją ulubioną, a "Och, Karol" lubię najmniej Smile
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym, choć nie całkiem udanym filmem była "Zaraza" Załuskiego o epidemii czarnej ospy we Wrocławiu. Za komediami tego reżysera nie przepadam.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
adi

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo żałuję, że "telewizory" 100 razy, przy każdej okazji i bez okazji pokazują "Komedię Małżeńską". W ten sposób kształtuje się moja może mylna opinia o reżyserze. Bardzo żałuję, że nie widziałem "Zarazy" Sad Nawet nie pamiętam, czy jakaś telewizja ten film emitowała, a z opisu wynika, że może być bardzo interesujący.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: