Telewizja Kino Polska

Zapraszamy do udziału w naszym forum! 

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Popielec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacenty32

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 9:27 am    Temat postu: Popielec Odpowiedz z cytatem

Witam, czy może ktoś wie czy serial popielec(1984) został wydany na dvd.? Czy może ktoś jest w jego posiadaniu i jest mu zbędny? Chętnie odkupię. Może być tvrip.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daro74

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Niestety ten serial nie został wydany na dvd Embarassed Też go poszukuję od dawna Pzdr.
Rob1

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Kolejna niespodzianka ze strony TVP. Otóż zgodnie z opublikowanym dziś przez TVP programem dla prasy na okres 12-18 paĽdziernika 2009 serial Popielec pojawi się na antenie TVP Kultura. Emisje kolejnych odcinków od wtorku 13 paĽdziernika w dni robocze o godzinie... 8.00. http://www.tvp.pl/prasa/TVPKultura/p1013_5.txt I ta pora emisji mnie niepokoi. Wszak między 6 a 20 można emitować tylko programy zakwalifikowane jako dozwolone od lat 12, 7, bądĽ bez ograniczeń wiekowych. Popielec został zakwalifikowany jako pozycja dozwolona od lat 12. Nie pamiętam już dobrze tego filmu, ale opis na stronie: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/123853 zawiera zdanie: "Twórcom serialu zarzucono szokowanie brutalnością i erotyzmem". żeby czasem naszej kochanej telewizji nie przyszło do głowy cenzurowanie i wycinanie scen, jak choćby uczyniono to z serialem "Daleko od szosy", gdzie emitowana w ostatnich latach wersja i ta wydana na DVD została pozbawiona kilku scen. Nie ukrywam, że mile zaskoczony jestem również planowaną emisją w TVP Kultura czechosłowackich seriali: "Pod jednym dachem" ( w piątki od 2 paĽdziernika o 19) i Latający Czestmir (we wtorki o 17.30 od 6 paĽdziernika, powtórki w niedziele o 10.30). Ale to tak na marginesie, wszak to nie polskie filmy. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem już o niego prosić znowu. Nie muszę Very Happy Popielec od 14 grudnia na TVP Historia.
aro7777

PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serial świetny, obejrzałem go po latach na TVP Kultura. Podobno książka W. Kłaczyńskiego, będąca pierwowzorem scenariusza, też jest bardzo dobra. Zapamiętałem mocną scenę z 4 odcinka "Dymy", gdzie Niemcy gwałcą i mordują Leonkę [graną przez Joannę żółkowską], zamykając ją w płonącym domu. Zresztą mocnych scen jest w tym serialu sporo. Twórcom serialu zarzucono w swoim czasie szokowanie brutalnością i erotyzmem.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: