Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Sky Piastowskie 2006 :)

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzesiek Lipiec
Gość

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 1:48 pm    Temat postu: Sky Piastowskie 2006 :) Odpowiedz z cytatem

Witanko Serdecznie, Chciałbym przede wszystkim wszystkim Forumowiczom i Widzom życzyć wszystkiego co NAJLEPSZE na ten Nowy Ro(c)k od całej ekipy THE SKY:) Jeszcze dyhamy, już 16 rok się zaczął. Z tej okazji przygotowujemy kilka filmowych projektówWink Gotowy jest już film ECHOSYSTEM, nasz dokumentalny debiut. Dokument ukazuje zespół HEY "od kuchni" podczas ich pracy nad najnowszą płytą pt ECHOSYSTEM właśnie. Tak na marginesie bardzo polecam tę płytę - jest rewelacyjna. Muzyki Heya w tym filmie oczywiście full, jest ona jednym z głównych bohaterów. Ale to przede wszystkim to portret tej legendy polskiego rocka. W jakiej formie i gdzie ukaże się ten film zadecyduje sam zespół oraz wytwórnia. Oczywiście postaramy się aby film trafił na wszelkie festiwale i pokazy w tym roku. W fazie przygotowań jest nasz najnowszy film fabularny OSIEM W POZIOMIE. To pełnometrażowe kino S/F! Wink)) Nie będzie tu jednak laserów i latających taxówek bowiem akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Mogę zdradzić tylko tyle, że los (lub przypadek) postawi na jednej drodze ARTYSTKę, DYREKTORA WIęZIENIA, KSIęDZA, HEROINISTę i POLICJANTA. Pomimo, że to film S/F będzie to obraz mocno społeczny w klimacie "że życie ma sens". Na ekran powróci zresztą VINCENT (Krzysztof Czarkowski) oraz OBERDILER (Tomasz Burka) znani z "że życie..." Autorem zdjęć będzie Krzysiu Gawałkiewicz operator z "że życie..." i "Intelekt Kolapse". Zbieramy bogatą w gatunki, bardzo dobrą muzę. Premierę przewidujemy na jesień 2006r. Już teraz serdecznie zapraszam:) W fazie tzw. postprodukcji jest nasz inny dokument - bez tytułu jeszcze. Film prezentuje fenomen sportu żużlowego. Dla tych co nie wiedzą - speedway to taka dyscyplina sportu, w której czterech facetów jeĽdzi motorami bez hamulców w kółko i oklaskują to dziesiątki tysięcy widzów. śmiem twierdzić iż wszystkie ligi polskiej piłki nożnej nie mają takiej publiki jak kolejka extraligowego żużla i o tym jest ten film. O tym co na stadionie, na koronie stadionu i poza nim. Film dynamiczny jak sam "czarny sport" gdzie kolesie śmigają prawie 100km/h. Niestety jednego nie da nam się przekazać. Zapachu spalanego metanolu. Kibice żużla wiedzą o czym piszęWink Premiera tego filmu na wiosnę 2007. I to wszystkie nasze plany. Ten rok bedzie dla nas bardzo filmowy. Pozwoliłem sobie na tę autopromocję bo raz: nie mamy jeszcze własnej stronki - www.skypiastowskie.pl ruszy pod koniec stycznia. A dwa: prosił mnie o to znany nam wszystkim Wojtek Diduszko a Wojtkowi się nie odmawia:) Medal dla tego faceta za promowanie i propagowanie polskiego offu!! Czapa z głowy Wojtku a dla Was wszystkich SZACUN i PACYFKA:) Leepa
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm??? Pacyfka? Ale Medal dla Mr. Diduszko, medal!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie, panowie, chyba trochę przesadzacie? Najważniejsze, że SKY wciąż prężnie działa - mamy nadzieję, że wszystkie nasze wspólne internetowe plany się urzeczywistnią... Grzesiek daj mi znać, czy będziemy mogli pokazać twoje filmy na naszej stonie www. Dużo ludzi się pyta o "że życie ma sens", myślę, że byłoby GENIALNIE, gdybyśmy to mogli wrzucić do nas na stronkę... Pozdrawiam! Wojtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie wojtku, KinOFFteka - archiwum ma byc udostepniane w internecie? :> Genialny pomysl! Ale na dluzsza mete nie wypali, serwery wam siada w 2 dni. Chyba, ze byscie koszmarnej jakosci filmiki dawali Razz
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie szczegóły (także techniczne) na ten temat pojawią się 20 stycznia w "Aktualnościach" na głównej stronie. Stanek, nie wątp w moc naszych serwerów... Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwierze jak zobacze! Ale wiem, ze pewnie tka bedzie jak pan mowi! Kino Polska jest wielka, bo ma Diudszke!!!! Razz
Powrót do góry
kali
Gość

PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Lipa widze nie proznujesz, bardzo dobrze i powodzenia, jeszcze jakbys znalazl momento wsrod nowych zadan i przedsiewziec, aby skrobnac do mnie kilka linijek textu to juz bylbym mega szczesliwy Smile a poza tym mam nadzieje ze sie stykniemy w PL niedlugo jak bede realizowal swoj nowy absurdalny obraz. POzdro
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rozumiesz pod pojęciem "absurdalny"? No i kiedy będzie realizacja? Wszyscy Ci, którym się podobał "Intelekt kollapse" pewnie już zacierają łapki... Ja co prawda znam scenariusz, ale może zdradzisz reszcie forumowiczów o czym będzie twój nowy film? Uwielbiam zadawać to pytanie Smile Pozdro Wojtek
Powrót do góry
kali
Gość

PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! Nie chce zdradzac szczegolow, ale bedzie to obraz o kilku poziomach, opierac sie bedzie na idei solipsyzmu, czyli poglądzie kwestionującym istnienie rzeczywistosci transcendentnej, świata zewnętrznego. Używając okreslenia "absurdalny" mam na myśli rezygnujący ze zdroworozsądkowej logiki i logicznego porządku obecnego w "zwykłym" kinie, na rzecz spojrzenia w stylu na przykład Becketta czy Kafki, czyli zupełnie nie-filmowego. Zdjęcia juz rozpoczęte, ale do konca jeszcze daleka droga Smile
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moge sie doczekac stronki sky, nie mozna tam kogos troche pogonic???
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Gościu, walka trwa! Chcemy, by ta strona była inna niż te, na których dzisiaj można oglądać filmy offowe. To trochę trwa, obiecuję, że całość ruszy za kilka dni. Na stronie SKY na początek pojawi się "Stan odmienny" z 93 roku - prawdziwa archeologia polskiego offu. Oglądając, płakałem ze śmiechu... Grzesiek daje z siebie WSZYSTKO. Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: