Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

FILMY WYDANE NA DVD
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rrruda

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 11:56 am    Temat postu: FILMY WYDANE NA DVD Odpowiedz z cytatem

Z ogromną przyjemnością zauważyłam w sprzedaży pakiet pod tytułem TO WłAśNIE MIłOść składający się z filmów: "Małżeństwo z rozsądku","Lekarstwo na miłość", "Mąż swojej żony" z logo Kino Polska na okładce. BRAWO szczególnie za Lekarstwo na miłość. Film ma wielu zwolenników a nie został wydany. Co do pozostałych filmów to kwestia gustu, ale dla tego jednego kupię całość. Może tylko tytuł pakietu niezbyt szczęśliwy ze względu na podobieństwo do filmu Richarda Curtisa ale nie narzekajmy. Mam nadzieję, że to dopiero początek i Kino Polska wyda następne świetne, czasem zapomniane polskie filmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karel

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 12:42 pm    Temat postu: Re: FILMY WYDANE NA DVD Odpowiedz z cytatem

rrruda napisał:
Z ogromną przyjemnością zauważyłam w sprzedaży pakiet pod tytułem TO WłAśNIE MIłOść składający się z filmów: "Małżeństwo z rozsądku","Lekarstwo na miłość", "Mąż swojej żony" z logo Kino Polska na okładce. BRAWO szczególnie za Lekarstwo na miłość. Film ma wielu zwolenników a nie został wydany. Co do pozostałych filmów to kwestia gustu, ale dla tego jednego kupię całość. Może tylko tytuł pakietu niezbyt szczęśliwy ze względu na podobieństwo do filmu Richarda Curtisa ale nie narzekajmy. Mam nadzieję, że to dopiero początek i Kino Polska wyda następne świetne, czasem zapomniane polskie filmy.
Faktycznie, mnie również cieszy wydawanie polskich filmów na DVD przez Kino Polska (oprócz tego zestaw filmów Holland, Skolimowskiego i Konwickiego). Mają one jednak jedną, ale dość istotną wadę: są nieodczyszczone i ich jakość techniczna (zwłaszcza obrazu) pozostawia wiele do życzenia. Ja jestem w posiadaniu zestawów SKOLIMOWSKI i HOLLAND i kiedy oglądałem np. "Barierę" - stary film -, to momentami aż mnie zęby bolały. Fajnie, że się stare filmy wydaje na DVD, ale można byłoby popracować nad kopiami, by nie wyglądały jak puszczone ze starego VHS. Wiem, wiem, odrestaurowanie kopii kosztuje, ale BestFilm wydając "Misia", "Seksmisję" i "Rejs" się bardzo postarałi filmy wyglądaja jak nowe. [/url]

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
nałka

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, ze wydano w końcu "Lekarstwo na miłość" na DVD, ale wybor akurat tych trzech filmow troche bez sensu. Nalezalo albo wydac trzy filmy Barei z lat 60. (jako trzeci np. Mąż swojej zony albo Przygoda z piosenką) albo filmy detektywistyczne z lat 60. (np. Gdzie jest trzeci krol) albo zestaw z Kaliną Jędrusik albo dwa filmy zrealizowane wedlug powieści Chmielewskiej. A tak? nie widze tu sensu, a tytuł "To właśnie milośc" jest tak pojemny, że właściwie mozna byłoby wrzucić tam wszystko.
Powrót do góry
wojtek b'ham

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 5:40 pm    Temat postu: 3ci król Odpowiedz z cytatem

Gdzie jest trzeci król jest wydany. I to odrestaurowany. Moge polecic jakosc z czystym sumieniem.
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie są jeszcze zapowiedzi Kino Polska w tej dziedzinie? Może się dowiemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Capitol-Dali

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zestawie filmów z "Panem Samochodzikiem" wiadomo - dla mnie szczególną gratką będzie wydawnictwo zawierające wybrane filmy Radosława Piwowarskiego ("Kochankowie mojej mamy", "Pociąg do Hollywood" i " Marcowe migdały"). "Pociąg..." był już wydany przez Monolith Video (DVD 387) - ale choćby dla pozostałych dwóch filmów warto poszerzyć bibliotekę "kinomana" o ten zestaw. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę... na marzec TVP planuje wydanie 3 płytowe kultowego serialu Janusza Dymka "Tulipan" (1987) Very Happy "Kalibabka" tym razem trafi na półki sklepowe Wink - premiera 12 marca. Pozdrawiam Wink
Kwinto

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można odetchnąć z ulgą że coś się ruszyło w tym temacie...i zacząć odkładać kasę na zakupy bo wychodzi tego coraz więcej a taki "zbieracz" jak ja nie może przejść obojętnie koło "nówki sztuki" DVD z polskim filmem/spektaklem Very Happy
Capitol-Dali

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A marriage TVP z Galapagos Films rozkwita w najlepsze Wink Na rynku mamy już kolejny produkt - 3-odcinkowy serial "Zielona miłość" z 1978 roku, z Joanną Pacułą w roli głównej, a w kwietniu propozycja dla młodszej widowni - także 3-odcinkowy serial "Sposób na Alcybiadesa" (1997) na podstawie powieści Edmunda Niziurskiego. Tu na uwagę zasługuje m.in. bardzo ciekawa ścieżka dĽwiękowa. Niestety minusem tych wszystkich wydań jest stosunkowo wysoka cena oraz brak rekonstrukcji obrazu i dĽwięku (np. w przypadku serialu "Tulipan" jakość jest gorzej niż mierna)... Pozdrawiam Wink
Capitol-Dali

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i jeszcze nowość z wydawnictwa Kino Polska. Od piątku w sprzedaży box z 3 filmami Filipa Bajona: http://www.youtube.com/watch?v=eFXjYh25CGU "Limuzynę Daimler-Benz" wydała już wcześniej Propaganda (i to w odświeżonej cyfrowo wersji) - ale dwóch pozostałych filmów ("Aria dla atlety", "Wizja lokalna 1901") nie widziałem jeszcze na DVD. Pozdrawiam Wink
Kwinto

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capitol-Dali napisał:
...i jeszcze nowość z wydawnictwa Kino Polska. Od piątku w sprzedaży box z 3 filmami Filipa Bajona: http://www.youtube.com/watch?v=eFXjYh25CGU "Limuzynę Daimler-Benz" wydała już wcześniej Propaganda (i to w odświeżonej cyfrowo wersji) - ale dwóch pozostałych filmów ("Aria dla atlety", "Wizja lokalna 1901") nie widziałem jeszcze na DVD. Pozdrawiam Wink
"Limuzyna..." taka sobie ale na "Aria..." dawno już czekałem Smile
karel

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy te wersje są jakoś odrestaurowane? Bo w "Arii dla atlety" na przykład oprawa wizualna jest dosyć istotna.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie kupić - wtedy się dowiemy Razz Sam jestem ciekaw jak z jakością... Pozdrawiam Wink
Capitol-Dali

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zostanę Waszym stałym informatorem w tym temacie Razz Laughing Ciekawie przedstawiają się zapowiedzi serialowe DVD Galapagos Films na najbliższe tygodnie... już w ten piątek (23 kwietnia) dwupłytowe wydanie z ekranizacją powieści Marii łukniewskiej "Strachy". W czteroodcinkowym serialu z 1979 roku w reżyserii Stanisława Lenartowicza występują m.in. Izabela Trojanowska (wtedy jako Schuetz Wink ) i Krzysztof Chamiec. 7 maja jeden z najpopularniejszych seriali w dyskusjach na naszym forum - "życie na gorąco" z Leszkiem Teleszyńskim w roli głównej, natomiast 21 maja 3-płytowe wydanie z serialem wojennym "Trzecia granica" z roku 1976 roku. Pozdrawiam Wink
wojtek b'ham

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 5:37 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Zycie na gorąco i Trzecia granica - chyba się na nie skuszę. W weekend dotrą do mnie odrestaurowane Popiół i diament oraz Pociąg na blu-ray. Jestem szalenie ciekaw jaka będzie jakość.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23

Skocz do: