Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Na kim tak bardzo ciCourieCouriey odium PRL?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chrisb

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 1:32 pm    Temat postu: Na kim tak bardzo ciąży odium PRL? Odpowiedz z cytatem

Cytuję: "Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraĽliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraĽliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groĽby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).'... Ja się zgodziłem. Dlaczego jednak wlaściciele tego forum, żądają zgody jednostronnej, sami nie stosując się do zasad (bardzo słusznych) przez siebie wymaganych. Co więcej, wynajmują do ich świadomego łamania (co prawda nie na tym forum, lecz na forum samego programu telewizyjnego) ludzi. A że ci ostatni sprzedaliby pewnie swoją matkę, gdyby mieli możliwość zarobienia paru "srebrników", bo w inny - twórczy i pożyteczny społecznie sposob nie byliby się w stanie się utrzymać - to "wierchuszce" KP wcale nie przeszkadza. Mam na myśli kolejną "gwiazdę" - "speca" od mieszania w kloacznych dołach, przez się wykopanych, choć niekonieczne osobiście odkrytych. Tą gwiazdą jest!... (fanfary: tu-duą) - pan(?) Ogórek. "Fachowic" od PRL, rodem z PRL. Mój równolatek - czyli tak naprawdę osobnik niewiele wiedzący o Polsce Ludowej. Za to dużo mający do naplucia na nią... żałość. Ciekawe którzy aparatczyczy z PRL (lub ich spadkobiercy) za tym stoją, że aż tak bardzo chcą zmyć z siebie odium Państwa Ludowego "ciążące" na nich? Być może "ludowe", to ono było w sloganach - lecz tyle dobrego ile Ono zrobiło dla ciemnoty, która wybierała potem (1989) "prawdziwą wolność", nie zrobiło żadne inne Państwo Polskie?... I to jest pytanie i prośba do panów Administratów tego forum - podajcie te nazwiska...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karel

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy nie przeceniasz roli pana Ogórka. Wszak jest satyrykiem i wszystko co mówi trzeba raczej dzielic przez dwa.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
chrisb

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że tak sądzisz. Cieszę się, gdyż znaczy to, że są jeszcze ludzie przepełnieni dużą dozą optymizmu. To daje nam szansę na przetrwanie... I to jest szczere, co napisałem!... Zwróć też jednak uwagę, że gdy podzielisz, to co mówi pan Ogórek, przez dwa - i tak dostajesz w wyniku ten sam osąd. Właściciele Kina Polska dali nam wspaniały dar: możliwość oglądania dzieł polskiego kina (cóż, że raz lepszych, raz gorszych - ale polskich) oraz poznania historii naszego kraju i jego mieszkańców, na podstawie dzieł dokumentalnych. Nie dbają jednak o obiektywizm wypowiedzi osób komentujących, choćby udostępniając głos ich adwersarzom. Mój, czy inny krytyczny głos, mają jedynie tworzyć wrażenie wolności. Ale ile osób dowie się, że są inne poglądy niż poglądy (o ile są to jego własne) pana Ogórka?... Mniej niż garstka. Bo przecież nie obiektywizm jest celem propagandówek KP.
Powrót do góry
Allonsanfan

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ogórek to mizeria. Kolega Karel ma rację. Michał Ogórek to tylko satyryk i to raczej nienajwyższego poziomu. Nie należy się zbytnio przejmować jego wypowiedziami. W ogóle on i zmarły Wieczorkiewicz to osobnicy tego samego pokroju. Jedyna różnica międy nimi że Wieczorkiewicz był na serio(były sekretarz POP PZPR szczekający przy każdej okazji na PRL i socjalizm - jak ja uwielbiam farbowane lisy) a Ogórek sili się na dowcipy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: