Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

STiUDENT ?? and etc..
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxx
Gość

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 10:20 pm    Temat postu: STiUDENT ?? and etc.. Odpowiedz z cytatem

OFF jak gorąco......przypomina mi sie Marco P. ... co rozkladalo wszystkie festivale - czy warto ??
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co warto?
Powrót do góry
branderburger
Gość

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi ci o to czy warto nagradzać lepsze filmy? że niby lepiej zaniżać poziom? Litości...
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy chodzi o werdykt festiwalu 'OFF JAK GORˇCO', który skończył się w zeszłą niedzielę w łodzi?
Gość

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym festiwalu nie było przede wszystkim publiczności (kilka osób) i połowy składu "Jury". A na bloku filmowym nr 8, nie było wogóle "Jury".
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mundial wykończył off?
obecny na sali
Gość

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Publiczności na sali nie było faktycznie, może trochę z panami Matwiejczykami siedziała na ich warsztatach. Ale Jury obejżało wszystkie filmy przed festiwalem, i z tego co mi widomo werdykt był już ustalony i znany przez wybrane osoby w piątek przed festiwalem. Dlatego Jury w całości pojawiło się tylko na rozdaniu.
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe! To dobrze, czy Ľle, że jury obejrzało filmy przed festiwalem? Skąd wiesz o tym?
obecny na sali
Gość

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo rozmawiałem z organizatorami. Wydaje mi się , że dobrze. żaden film nikomu nie umknął.
Powrót do góry
Obecny na sali tez
Gość

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, wszystko widzili biedacy Very Happy hehe
Powrót do góry
kolejny obecny na sali
Gość

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 9:38 pm    Temat postu: Nie warto Odpowiedz z cytatem

Nie warto nagradzać i pytanie jest bardzo sensowne, bo wygyrwają filmy szkolne i "studenckie". Jak tak dalej pójdzie to na kolejnych festiwalach nagaradzć będziemy szkolne ćwiczenia, a prawidzwy off znów będzie pokazwyany gronu kolegów w prywatnych mieszkaniach. może to i lepiej, może to i miejsce offu.
Powrót do góry
JackDevlin

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obecny na sali napisał:
Bo rozmawiałem z organizatorami. Wydaje mi się , że dobrze. żaden film nikomu nie umknął.
Czemu dobrze ? uwazam, ze Jury powinno ogladac film razem z widzami obecnymi na sali, i w tym samym momencie co oni "konsumowac" tresc filmu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Obecny na sali tez
Gość

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do pan/Pani o niku "kolejny obecny na sali" co rozumiesz pod pojęciem "filmy szkolne" lub "filmy studenckie" ?
Powrót do góry
obecny na sali
Gość

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie do tego pana co to jest prawdziwy off? Jak kręcisz beznadziejne filmidła takie, które się da pokazać tylko kolegom w mieszkaniu to miej pretensje do siebie. I miej sie za prawdziwego offowca.
Powrót do góry
kolejny obecny na sali
Gość

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już odpowiadam. nie mam nic przeciw temu, aby studenci szkół filmowych pokazywali swoje filmy - które będą ich wypowiedziami. Ale boję się sytuacji, w której pokazywac będą szkolne ćwiczenia, kręcone pod okiem profesorów i wedle ich widzimisię. Cieszę się, że powstał "DIABEł", choć jego reżyser skończył studia filmowe, bo jest to film nie dość, że dobry, to jeszcze faktycznie NIEZALEżNY. Ale nie mogę znieśc, że na festiwalach wygrywają "DWAJ LUDZIE Z KASˇ", bo to wygląda po prostu na udane, dobrze wykonane ćwiczenie studenta. I nic więcej. Filmów offowych nie kręcę, bo w ogóle nie kręcę. Jestem widzem i prezentuję opinię widza, który tęskni za dobrym kinem. Na festiwal poszedłem z ciekawości, a smuci mnie to dlatego, że kiedyś off to był Skurcz, to była łyżka, a teraz niestety takich filmów nie widziałem. Miałem nadzieję, że powstanie nieco więcej kina trashowego, szczerego. Dla mnie to kino może być niedoświetlone, kiepsko zagrane, ale ma być szczere, prawdziwe, offowiec ma filmy robić, bo ma coś do powiedzenia. A jakoś mi tego na tym festiwalu było mało, ot i tyle. Dążenie offu do tego, że będzie udawał bogate kino, z dobrym śweiatłem, jazdą na wózku, steadycamem i efektami to dla mnie dno.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: