Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

młotem na off
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Panowie! Mam bardzo niewidzięczną rolę upominania niegrzeczych dyskutantów Wink Dlatego też stawiam niniejsze pytanie: Czy moglibście przypomnieć sobie nawzajem definicję słowa netykieta? Byłabym bardzo wdzięczna. Z ukłonami od rekdacji KinOFFteki Siostra Joanna
chlust
Gość

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wij myslisz, ze cos osiągnąłeś a sięgnąłeś jedynie dna. napisałbys kiedys coś sensownego, a nie rzycałbyś słowa na wiatr
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO! BRAWO DLA TEGO CZłOWIEKA CO ODWAżYł SIE NAPLUC WIJOWI NA TWARZ! OKLASKI DLA TEJ PANI CO POCHAMOWALA TA ROZMOWE!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[size=40]Coca-cola Light[/size]
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIJ dla mnie to nowy Bodo Kox - tamten też żyje z prowokacji a dzieła marne (prócz Rowerów), aktor z niego też mierny a jednak w 2lata zrobił się bardziej popularny niż tuzy offu pracujące na to latami jak zapomniane sky piastowskie, skurcz, krzywiec czy hamulec bezpieczeństwa. WIJ obrał tę samą drogę i ma szanse by było o nim głośno. Ma większe szanse niż Kox bo Koxa prowokacje ograniczają się do biegania z fallusem na wierchu z flagą UE a WIJ uderza inaczej z samymi filmami. Pozatem proponuję WIJOWI by nigdy się nie ujawnił a na premiery swych filmów przesyłał wirtualne przemówienia mówione ustami np. wirtualnego misia Koala;) Wszyscy będą sie zastanawiać kim jest WIJ - może kilkoma osobami a może kobietą a może nikim... Tak czy siak widzę tu dróżkę na skróty - nie film mówi za mnie a performance i popularność zdobywam w mig. Najlepszym performencem Koxa (jak na razie dla mnie) było wpisanie jego wulgo BODO KOX w dowód osobisty, teraz czekam na krok WIJA:)
Powrót do góry
tuned sid
Gość

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że taki ze mnie ignorant ale kto to jest ten cały Wij? Ja nigdy nie słyszałem o tym panu, a wstukując w google ten, jak mniemam przydomek artystyczny, zamiast tytułów jakichś jego dzieł oprócz jakichś dziwnych wierszyków (sorry, ale jeśli chodzi o poezję to ja się na tym nie znam) wyskakują mi tylko zawistne komentarze na temat offu na różnych forach, w tym jeden zapewniający że Religiusz już nie chce mieć nic wspólnego z offem. Chciałbym się dowiedzieć jakie dzieła dotychczas spłodził i co uzasadnia jego tak ostrą krytykę polskiego kina niezależnego. Drogi panie Wij, czy jest panu po prostu smutno, że pańskie dzieła są niedostrzeżone? Może jest pan trzecim bratem Matwiejczykiem, niedocenionym przez krytykę? Czy jest szansa na zdrową dyskusję z panem?
Powrót do góry
off
Gość

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa...najlatwiej byc ignorantem..
Powrót do góry
tuned sid
Gość

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toś się wypowiedział, kurde
Powrót do góry
ignorant
Gość

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 8:20 pm    Temat postu: kim jest wij? Odpowiedz z cytatem

no fakt. wiesz, jak ktoś jest ignorantem, to właśnie po to zadaje pytanie na forum, aby się czegoś dowiedzieć. więc gościu, z łaski swojej, skoroś nie ignorant, daj no parę linków do stron o wiju, jakieś infa o jego filmach, może ftp, oświeć ignorantów, w końcu, jeden nowy nawrócony lepszy niż setka starych wiernych. A jak nie masz na to ochoty, to po co w ogóle marnujesz czas na wpis?
Powrót do góry
religiusz wij
Gość

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dzieci moje kochane przepraszaju was za nieobecność ale śledzę mocno festiwal FILMOWA GóRA na którym nie wiem jeszcze czy mi film puszczą więc kto nie widział mych filmów to może ich nadal nie zobaczy bo ja skromny twórca ja pojeta ja łachmyta jeden dopiero film zrobiłem A żE JEST ZAJEBISTY TO TRUDNO NIECH SIę MęCZˇ BRACIA WROCłAWSCY WE DWóJKę A BODO UDAJE żE JEST DOBRY WE WCIˇGANIU PRZYNAJMNIEJ ROWERóW a ja twierdze że film GENERACJA CKOD wcale nie jest taki dobry zwłaszcza że zaspół do dupy ( a SWEET NOISE od pedalskich kapel może wyzywać chyba tylko jakiś opuszczony i zawiedziony życiowo partner) A GENERACJE NO FUTURE TO JUż PRZERABUIALIśMY NICH WIEC coolkidsoftheshits NIE ROBI ZA TAKIE MATKI BOSKIE CZęSTOCHOWSKIE.)) I UKłONWOBEC DEZERTERA I WC I "SPIERDALAJ, SPIERDALAJ..." JAK NIE WIESZ O CZYM PISZESZ, czy w ogóle czytasz Twisted Evil
Powrót do góry
Kostropaty666

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiju nawet nieĽle gada, rzekłbym, prowokacyjnie. I dobrze wsadzić kij w mrowicho raz na czas jakiś, przewietrzyć smrody. Sam cośtam z paroma innymi skręcam czasem, a to kamerą, a to palcyma, i, kurde, banalne toto nie jest. Zwłaszcza, jak się ma okazję robić góra 1-2 filmy rocznie, bo ekipa po Polsce rozsiana... Co do polskiego offa, to wiadomo, że dość często komediowe rzeczy nieco Skurczem zajeżdżają. Ale sam Skurcz momentami Montkiem trąca i nie tylko... Wija "Spierdalja" luknąłbym jednak z chęcią. Jest to skądś do stelepania?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: