Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

offowe teledyski

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiewiórka
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 7:30 pm    Temat postu: offowe teledyski Odpowiedz z cytatem

W końcu można zobaczyć jakieś ciekawe polskie teledyski. Oglądanie dużych stacji muzycznych już dawno zarzuciłam, bo hiphopy mnie nie kręcą...a tam głównie bloki rządzą Sad Fakt, mogę poczytać o ciekawych polskich płytach w "Lampie" czy "Fluidzie", z posłuchaniem w radiach już gorzej, ale daje radę; ale zobaczyć teledysk w telewizorni to już jest mission impossible.
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Z przyjemnością zapraszam na jutrzejszą (23.03) ucztę dla wszystkich fanów PRAWDZIWIE offowych teledysków. W KinOFFtece kultowy Zespół Filmowy "Skurcz" zaprezentuje swoje wytwory filmopodobne, jakie stworzył dla Kazika. Startujemy o godzinie 23.00. Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draku

PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to taki prezent na moje urodziny tak? Very Happy
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównym prezentem będą teledyski, nie zapomnieliśmy jednak o drobnych upominkach - w programie zobaczysz także filmy Skurczów, które w latach 90-tych tworzyły polski off. Parodie filmów karate, mroczna twarz polskiej prowincji, wstydliwe sekrety organów ścigania, bójki na planie i wstrząsające oswiadczenie Zespołu - to wszystko specjalnie na twoje urodziny... Wszystkiego najlepszego od całej redakcji OFF. Pozdrawiamy!
Powrót do góry
Draku

PostWysłany: Wto Mar 22, 2005 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje, dziękuję Smile Przezent chętnie obejrzę Wink
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Sro Mar 23, 2005 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosimy o uwagi po programie... Mamy nadzieję, że urodzinowa impreza była udana... Pozdrawiamy - Redakcja OFF
Powrót do góry
Draku

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, impreza była udana. A to oznacza również że mój wczorajszy nie do końca pełny świadomości stan (czy mówiać wprost - pijany byłem) skutecznie przeszkodził mi oglądnać program Sad na powtórkę mam nadzieję jednak sie załapać... oby Smile
Powrót do góry
Drożdżo

PostWysłany: Sob Mar 26, 2005 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy jakoś nie przepadałem za działalnością Skurcza. Albo inaczej. Nigdy nie mogłem strawić ich pełnometrażowych filmów, ani wielu krótkich pod rząd. Jednak Wasz program obejrzałem żeby uzupełnić braki. I powiem szczerze, że sympatycznie oglądało się niektóre pozycje. Perełką jest ich wypowiedĽ, matura oraz teledysk z Maszynami śmierci po niemiecku. Niby nic specjalnego, ale warto wiedzieć o tej niszowej grupie.
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Mar 29, 2005 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra informacja dla wszystkich fanów Skurczy - planujemy jeszcze jeden program z ich udziałem. Pokażemy w nim pozostałe filmy Zespołu: "Bandziorno", "Bułgarski pocisk" (z gościnnym udziałem Kazika), "Kobyle caco" i "Kung Fu pantera 2". Niestety, wiąż nie możemy wyemitować w całości kultowego "Bułgarskiego pościgu". Skurcz użył w nim muzyki, do której nie miał praw. Być może wyemitujemy ten film we fragmentach. Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: