Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

"Dzień dobry, kocham Cię"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Holt_

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 4:16 pm    Temat postu: "Dzień dobry, kocham Cię" Odpowiedz z cytatem

Ktos na forum musi oglądać polskie romantyczne komedie, więc biorę to na klatę jak Sasha Grey😊

No i nie jest to ani lepsza ani drastycznie gorsza od innych komedia romantyczna produkcji polskiej.

Wygląda jak wycięta z szablonu. On, ona, zawiłosci, nie moga się zejść ale się zejdą, są tzw ci trzeci absorbujący głównych bohaterów, są przyjaciele głównych bohaterow i zgadliscie - tez się zejdą, chociaż niby nie mają się ku sobie...

Oczywiscie film dzieje sie w Warszawie, oczywiście bohaterowie mają kasy jak lodu i stac ich na fajnie umeblowane mieszkania w centrum, product placement jest ale nawet nie jest drastycznie nachalny....oczywiscie bohaterowie są eco i cool, jezdza na rowerach, chodzą na siłownię...hmmm, wlasnie uswiadomiłem sobie ze jezdze i chodze mimo zem od nich 2 razy starszy....no niewazne😊

Sciezka dzwiękowa zbudowana z modnych piosenek, w tym obowiązkowo ze dwa zagraniczne hity z wykupioną licencją (w tym filmie "Get Lucky" i "I Got High"). Ale za to jest jedna ŚWIETNA piosenka ("Melodia ulotna" Meli Koteluk) i dla rownowagi koszmarna przerobka tytulowa (Grabaż, mam nadzieję, ze bylo warto...).

Co tu dalej pisać? Kurdej Szatan jest bardzo sympatyczna aktorka ale wypraną z talentu. Nazwiska glownego amanta nje chce mi sie zapamiętywac. Nienajgorzej wypadają Domagała i Bołądź. Dziędziel dorabia na boku....tyle o aktorstwie.

Film ogladalem sącząc whisky z colą. Ocenę 3/10 traktujcie trochę na luzie. 😊
Daras

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holt_ napisał:
...jest jedna ŚWIETNA piosenka ("Melodia ulotna" Meli Koteluk)...

Uwaga, „spoiler”(oczywiście*).
https://www.youtube.com/watch?v=kNdz6PPQy4Y

*
Kiedy słyszymy oczywistą prawdę , choćby po raz pierwszy, zawsze się nam zdaje, żeśmy ją już kiedyś słyszeli.

Feliks Chwalibóg (1866 – 1930).

Alleluja! Smile

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Capitol-Dali

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 8:54 am    Temat postu: Re: "Dzień dobry, kocham Cię" Odpowiedz z cytatem

Holt_ napisał:
Ktos na forum musi oglądać polskie romantyczne komedie, więc biorę to na klatę jak Sasha Grey😊

Obejrzałem i to po raz drugi (tym razem na DVD) Wink nawet nie z ciekawości i wielkich chęci - ot, przybyła kolejna płyta na półkę z polskimi filmami Smile choć w takich przypadkach bardziej czuję się jak tester w zakładach monopolowych (pije z konieczności, żeby inni pić mogli Wink )...

Holt_ napisał:
No i nie jest to ani lepsza ani drastycznie gorsza od innych komedia romantyczna produkcji polskiej.

Tu przyznam - byłem nieco zaskoczony Smile Moim zdaniem - jest lepsza. Na tyle - że nie poczułem zażenowania oglądając - a w przypadku tego gatunku rodzimej produkcji to sukces i w ogólnej ocenie przynajmniej "oczko" wyżej Wink Mało - było kilka żarcików, wywołujących uśmiech na twarzy...

Holt_ napisał:
Wygląda jak wycięta z szablonu...

Tu pełna zgoda. Całkowita szablonowość. Może jednak... kiedyś, ktoś... odważy się i w komedii romantycznej dodać element zaskoczenia widzów. Tu - na pewno go brak

Holt_ napisał:
...Kurdej Szatan jest bardzo sympatyczna aktorka ale wypraną z talentu. Nazwiska glownego amanta nje chce mi sie zapamiętywac. Nienajgorzej wypadają Domagała i Bołądź. Dziędziel dorabia na boku....tyle o aktorstwie.

Też dodać można niewiele. Może jedynie to, że akurat rola Dziędziela jest aż "nazbyt" widoczna tu i zauważalna (rozbłysk na tle szarości)

Holt_ napisał:
...Film ogladalem sącząc whisky z colą. Ocenę 3/10 traktujcie trochę na luzie. 😊

Osobiście pić w trakcie nie musiałem Very Happy "Przetrawiłem" film bez konieczności dopingu Wink Z tym, że moja ocena ogólna niewiele się będzie różniła od Holta - daję 3,5/10
Pozdrawiam Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: